Slub i wesele Krzysztofa Ibisza panna mloda pan mlody
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official
o tym SIĘ MÓWI

Krzysztof Ibisz podzielił się z fanami zdjęciami ze ślubu. Ujawnił nieznany dotąd szczegół uroczystości! 

To dlatego uroczystość udało się utrzymać w tajemnicy!

Gabriela Czernecka 8 września 2021 20:41
Slub i wesele Krzysztofa Ibisza panna mloda pan mlody
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official

O tym ślubie mówiła cała Polska. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub niespełna miesiąc temu. Para poinformowała fanów o ceremonii, publikując jedno zdjęcie z uroczystości. Teraz prezenter i dziennikarz zamieścił w sieci serię fotografii ze ślubu. Widać zjawiskową suknię ślubną panny młodej, pięknie przystrojoną salę, na której odbyło się wesele. Krzysztof Ibisz ujawnił także nieznany dotąd szczegół całej uroczystości. To dlatego udało się zachować wydarzenie w tajemnicy! 

Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa Ibisza

W połowie sierpnia tego roku Krzysztof Ibisz wziął ślub. Wybranką dziennikarza i prezentera została Joanna Kudzbalska, znana widzom z jednej z pierwszych edycji programu Top model. Para, dzieląc się z fanami radosną wiadomością, zamieściła w sieci serię romantycznych zdjęć, na których dumnie prezentowała obrączki. I choć od wielkiego dnia pary minął już prawie miesiąc, a zakochani zdążyli nawet wrócić z podróży poślubnej, to echa ich ślubu wciąż nie milkną.

Zobacz: Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci! Pokazał romantyczne zdjęcia

Dotychczas nie wiadomo było, jak wyglądała suknia ślubna panny młodej, jaki był klimat ceremonii i jak wyglądała sala weselna. Dziś odpowiedzi na to pytanie udzielił... sam Krzysztof Ibisz! Dziennikarz podzielił się z fanami na swoim Instagramie zdjęciami, na których z dumą prezentuje, jak wyglądał ich wielki dzień.  Zdjęcia wykonał fotograf Łukasz Ostrowski. Dzięki udostępnionym w sieci fotografiom mamy okazję podziwiać zjawiskową suknię ślubną Joanny Kudzbalskiej. Widzimy, jak wyglądało miejsce, w którym para przysięgała sobie miłość i składała przysięgę małżeńską. Mamy także okazję podejrzeć, gdzie zakochani mieli wesele i jak wyglądały stoły, przy których zasiedli goście.

Nietypowa prośba Krzysztofa Ibisza do gości

„Kochani, jak zapewne wiecie kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować. (...)”, zaczyna swój wpis Krzysztof Ibisz.

Zobacz także: Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o żonie Krzysztofa Ibisza!

Krzysztof Ibisz ujawnił także jak udało się im utrzymać całą ceremonię w tajemnicy: „Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez naszych gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas dniu. Było wspaniale! Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów”, czytamy na zakończenie. Dość zaskakujący pomysł pary młodej jak widać w pełni się sprawdził, bowiem żadne zdjęcia z uroczystości nie wyciekły przed oficjalną informacją zamieszczoną przez parę młodą. Zobaczcie, jak prezentowali się zakochani w tym szczególnym dla nich dniu, a my Krzysztofowi Ibiszowi i jego żonie Joannie raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…