Wiemy, kiedy pierwszy odcinek

Rafał Kowalski 10 marca 2019 06:35

Siedemnastego marca widzowie TVN7 zobaczą pierwszy odcinek powracającego na antenę Big Brothera. Wiadomo już, że show poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała jednocześnie z roli gospodyni Ameryki Express. Kto pojawi się obok niej na ekranie?

Kto poprowadzi Big Brothera?

O tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się program opowiedziała dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN. „Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło”, powiedziała Wirtualnym Mediom Katarzyna Mazurkiewicz.

Co jeszcze wiemy o show? Uczestnicy zostaną zamknięci w domu 17 marca, a ostatni wyjdą po 90 dniach. Finał czeka nas więc w czerwcu. A kto jeszcze poza Agnieszką Woźniak-Starak znalazł się wśród prowadzących? Zobaczcie w naszej galerii. 

1/6
Bartek Jędrzejak, VIVA! lipiec 2017
Copyright @Olga Majrowska
1/6

Kolejny prowadzący show to Bartek Jędrzejak. „Moim zadaniem będzie wyprowadzanie tych, którzy odpadną z Domu Wielkiego Brata, czyli będę pierwszą osobą, którą zobaczą po otwarciu drzwi. Będę pocieszycielem, porozmawiam z przyjaciółmi i rodzinami”, mówił w TVN

2/6
Filip Chajzer, Viva! 2018
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
2/6

Z kolei Filipa Chajzera zobaczymy w „Big Brother Nocą” (pon-czw o godzinie 23:15) oraz „Big Brother Raport" (na żywo w soboty godzinie 20:00).

3/6
Metamorfoza Ula chincz
Copyright @Bartosz Krupa/East News
3/6

Filip Chajzer w ostatniej chwili zastąpił w roli gospodarza Ulę Chincz. Dlaczego? Stacja TVN tego jeszcze nie wytłumaczyła...

4/6
Małgorzata Ohme na nagraniu "Aplauz Aplauz"
Copyright @ONS
4/6

Małgorzata Ohme zajmie się analizowaniem zachowań uczestników

5/6
Big Brother
Copyright @MAREK ZAWADKA/REPORTER
5/6

Myślicie, że bohaterowie wybrani do najnowszej edycji programu zdobędą sławę, jaka spłynęła na uczestników 18 lat temu?

6/6
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE Photo
6/6

Czekamy na pierwszy odcinek, w którym poznamy uczestników. Przedstawi ich dla nas Agnieszka Woźniak-Starak

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.