Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z ukochanym! Jak wypoczywają?

Sabina Zięba 2 lipca 2017 12:00
Fot. Instagram

Kinga Rusin z partnerem, Markiem Kujawą, kilka tygodni temu wyjechała w podróż swojego życia. Zakochani w przeciągu niespełna trzech miesięcy odwiedzającą Oceanię i tzw. Wyspy Towarzystwa. Byli już m. in. na terytorium państwa Samoa, a także w Nowej Kaledonii i na Tahiti. Prezenterka dzieli się z fanami na swoich profilach społecznościowych pamiętnikiem z wyprawy oraz mnóstwem niesamowitych, gorących ujęć z rajskich miejsc.

Polecamy też: Kinga Rusin zachwyciła swoich fanów! Nie uwierzycie, jak wygląda w stroju kąpielowym

Związek Kingi Rusin i Marka Kujawy
 

Mimo tego, że Kinga Rusin z prawnikiem tworzy zgraną parę od ponad sześciu lat, nie opowiada o swojej relacji. Wiadomo, że poznali się podczas podróży na Rodos, gdzie zupełnie ją oczarował. To właśnie przy Marku Kujawie odnalazła poczucie bezpieczeństwa po nieudanym związku z Tomaszem Lisem. Jednak dziennikarka niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Para rzadko pojawia się razem publicznie, ciężko znaleźć również ich wspólne zdjęcia, ponieważ nie afiszują się ze swoim uczuciem. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Fot. Instagram

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

W niedzielny poranek, 2 lipca, Kinga Rusin zamieściła na swoim profilu zdjęcie z kolejnego punktu ich wspólnej wyprawy, czyli z Huahine. Widać na nim zakochanych w otoczeniu pięknej, egzotycznej scenerii nad brzegiem Oceanu Spokojnego. Uśmiech prowadzącej "Dzień dobry TVN" zdradza, że przeżywa właśnie jedne z najpiękniejszych chwil swojego życia. Fotografia, na której prawnik całuje swoją wybrankę wzbudziła euforię i zachwyt w fanach dziennikarki. Momentalnie na jej profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy, m. in. "Warto czekać na taką miłość, nawet jeżeli droga kręta i wyboista, warto wierzyć. Czekać. Pięknie. Po prostu", "Wzruszyłam się...blask bije z tej fotografii..." czy "Pani Kingo przepiękne zdjęcie. Oby szczęście i miłość nigdy Państwa nie opuściła". Obserwatorzy również zgodnie twierdzą, że jest to dotychczas najpiękniejsze zdjęcie zamieszczone z całej podróży Kingi Rusin.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?