Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z ukochanym! Jak wypoczywają?

Sabina Zięba 2 lipca 2017 12:00
Fot. Instagram

Kinga Rusin z partnerem, Markiem Kujawą, kilka tygodni temu wyjechała w podróż swojego życia. Zakochani w przeciągu niespełna trzech miesięcy odwiedzającą Oceanię i tzw. Wyspy Towarzystwa. Byli już m. in. na terytorium państwa Samoa, a także w Nowej Kaledonii i na Tahiti. Prezenterka dzieli się z fanami na swoich profilach społecznościowych pamiętnikiem z wyprawy oraz mnóstwem niesamowitych, gorących ujęć z rajskich miejsc.

Polecamy też: Kinga Rusin zachwyciła swoich fanów! Nie uwierzycie, jak wygląda w stroju kąpielowym

Związek Kingi Rusin i Marka Kujawy
 

Mimo tego, że Kinga Rusin z prawnikiem tworzy zgraną parę od ponad sześciu lat, nie opowiada o swojej relacji. Wiadomo, że poznali się podczas podróży na Rodos, gdzie zupełnie ją oczarował. To właśnie przy Marku Kujawie odnalazła poczucie bezpieczeństwa po nieudanym związku z Tomaszem Lisem. Jednak dziennikarka niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Para rzadko pojawia się razem publicznie, ciężko znaleźć również ich wspólne zdjęcia, ponieważ nie afiszują się ze swoim uczuciem. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Fot. Instagram

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

W niedzielny poranek, 2 lipca, Kinga Rusin zamieściła na swoim profilu zdjęcie z kolejnego punktu ich wspólnej wyprawy, czyli z Huahine. Widać na nim zakochanych w otoczeniu pięknej, egzotycznej scenerii nad brzegiem Oceanu Spokojnego. Uśmiech prowadzącej "Dzień dobry TVN" zdradza, że przeżywa właśnie jedne z najpiękniejszych chwil swojego życia. Fotografia, na której prawnik całuje swoją wybrankę wzbudziła euforię i zachwyt w fanach dziennikarki. Momentalnie na jej profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy, m. in. "Warto czekać na taką miłość, nawet jeżeli droga kręta i wyboista, warto wierzyć. Czekać. Pięknie. Po prostu", "Wzruszyłam się...blask bije z tej fotografii..." czy "Pani Kingo przepiękne zdjęcie. Oby szczęście i miłość nigdy Państwa nie opuściła". Obserwatorzy również zgodnie twierdzą, że jest to dotychczas najpiękniejsze zdjęcie zamieszczone z całej podróży Kingi Rusin.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.