Wojtek Mazolewski, Katarzyna Zawadzka
Fot. Instagram @wojtekmazolewski
O NICH JEST GŁOŚNO

Wojciech Mazolewski jest zakochany! Kim jest jego wybranka?

Ładniejsza od Mai Sablewskiej?

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 18:55
Wojtek Mazolewski, Katarzyna Zawadzka
Fot. Instagram @wojtekmazolewski

Polski gitarzysta basowy, jeden z współtwórców yassu, lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet  jest zakochany!  Kim jest jego ukochana? 

Wojtek Mazolewski jest zakochany!

Przez lata Wojtek Mazolewski wraz z Mają Sablewską tworzyli jedną z najbarwniejszych par w polskim show-biznesie. Planowali też ślubu. Po kilku rozstaniach i powrotach, para definitywnie zakończyła swój związek dwa lata temu. 

Teraz wszystko wskazuje na to, że serce muzyka znów jest zajęte! Świadczą o tym fotografie, które kilka dni temu zamieścił na swoim Instagramie. Pozuje na nim wspólnie z aktorką, Katarzyną Zawadzką. „🍀 #happy 🍀 ”, głosi podpis pod zdjęciem. „LOVE is in the air ❤️❤️❤️ ”, „I my happy z wami. 🧤🤝❤️ ”, „No I dorwałeś tego Anioła❤️❤️❤️ ”, czytamy w komentarzach.

Czy tym samym oboje oficjalnie potwierdzili łączące ich uczucie? Także na profilu jego wybranki dostrzegamy wspólne fotografie. 

Kim jest Katarzyna Zawadzka? 

Katarzyna Zawadzka po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej zadebiutowała w obrazie W imieniu diabła u samej Barbary Sass. Od zawsze marzyła, by grać postaci nieoczywiste i wielowymiarowe.  Wcieliła się w rolę żony Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w filmie Baczyński. Widzowie mogą ją również pamiętać z serialu Prawo Agaty. Ostatnio zagrała w serialu TVP, Drogi wolności, Listach do M3. 

„Jestem typem, który na szczęście nie wpada w taki rodzaj rozmemłania i rozkokoszenia się w tych stanach. Mówię sobie: bez sensu się w tym taplać. Wtedy pomaga mi joga, medytacja, wszystkie praktyki, które pozwalają uspokoić myśli i rozedrgane emocje. (…) Przeżywanie życia jako pewnego rodzaju przygody. Gromadzenie przeżyć, doświadczeń, bycie w różnych miejscach, poznawania nowych ludzi… Lubię kiedy życie jest intensywne i bogate”, mówiła nam niedawno w rozmowie z Beatą Nowicką.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀 #happy 🍀

Post udostępniony przez Wojtek Mazolewski (@wojtekmazolewski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#❤️ #together #home #russianvibes #winter #russiansoul #rustic #fauxfur @wojtekmazolewski

Post udostępniony przez Katarzyna Zawadzka Official (@katarzyna__zawadzka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#portrait @weronika_lawniczak

Post udostępniony przez Katarzyna Zawadzka Official (@katarzyna__zawadzka)

Tu z Mają Sablewską

Wojciech Mazolewski w czarnej marynarce, Maja Sablewska w białej koszuli na Flesz Fashion Night
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?