Lady Louise, wnuczka księcia Fiipa
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
krÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Wnuczka księcia Filipa oddała mu hołd. Te zdjęcia łamią serce...

Poruszający gest lady Louise!

Gabriela Czernecka 6 lipca 2021 10:01
Lady Louise, wnuczka księcia Fiipa
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Lady Louise i księcia Filipa łączyła wyjątkowa więź. Wspólnie dzielili pasję do koni i jeździectwa. Nic dziwnego, że to właśnie jej zostawił w spadku swój powóz. Choć od śmierci księcia Filipa mijają dwa miesiące, widać, że wnuczka wciąż za nim tęskni. Tak oddała mu hołd. Te zdjęcia łamią serce…

Lady Louise oddała hołd księciu Filipowi 

Królowa Elżbieta II i książę Filip doczekali się ośmiorga wnucząt. Dla księcia Filipa lady Louise z pewnością była „tą ulubioną wnuczką. A to dlatego, że wspólnie dzielili pasje. Łączyła ich wyjątkowa więź. Do tej pory jedyna córka hrabiego i hrabiny Wessex miała okazję wieść bardziej prywatne życie. Nazywano ją nawet swego czasu „zapomnianą Windsorówną”. Od niedawna częściej pojawia się publicznie.

Zobacz: Wielka Brytania. Lady Ludwikę i księcia Filipa łączyła niesamowita relacja

Podobnie jak książę Filip, lady Louise jest miłośniczką koni. To właśnie dziadek nauczył ją jeździć bryczką. Od lat córka hrabiego Edwarda bierze nawet udział w zawodach w powożeniu. Dwa lata temu mąż królowej kibicował wnuczce podczas zawodów. Nastolatka zajęła wówczas trzecie miejsce, a dziadek nie krył dumy. 

Lady Louise, wnuczka księcia Fiipa
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Lady Louise oddała hołd dziadkowi. Wzruszający gest

Nic dziwnego, że to właśnie lady Louise książę Filip zapisał w testamencie dwa ukochane kuce, które były zaprzężone do zaprojektowanego przez niego powozu. Książę Edynburga chciał, by wnuczka kontynuowała ich wspólną pasję. Dlatego też oddał jej pod opiekę konie oraz powóz. 

Zobacz: Wielka Brytania. Testament księcia Filipa ujawniony. To im pozostawił fortunę

Właśnie lady Louise wzięła udział w corocznym Royal Windsor Horse Show, gdzie pojawiła się w towarzystwie rodziców. Na tę okazję postanowiła założyć elegancką granatową marynarkę ze złotymi guzikami. Okazuje się, że jest to marynarka, która należała wcześniej do księcia Filipa.

Mąż królowej miał ją m.in. na sobie podczas sesji zdjęciowej zrobionej z okazji rocznicy ślubu. Lady Louise w ten sposób pokazuje, że dziadek wciąż jest obecny w jej życiu, a ona wciąż o nim pamięta. To naprawdę piękny gest! 

Lady Louise, hrabina Wessex
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Lady Louise, wnuczka księcia Fiipa
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Damskie garnitury powróciły do mody! Oto marynarki i eleganckie spodnie w stylu lady Louise!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.