Władysław Kosiniak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz, 29 lut 2020
Fot. MACIEJ GOCLON / FotoNews / Forum
Z OSTATNIEJ CHWILI

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz trzeci został ojcem. Pokazał czułe zdjęcie

Żona ministra urodziła. Znamy płeć maleństwa

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2024 17:39
Władysław Kosiniak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz, 29 lut 2020
Fot. MACIEJ GOCLON / FotoNews / Forum

W niedzielne popołudnie żona Władysława Kosiniaka-Kamysza przekazała wspaniałe wieści. Za pośrednictwem profilu na Instagramie potwierdziła, że urodziła trzecie dziecko. I choć ona sama nie zdradziła płci dziecka, dumny tata nie mógł na ten temat milczeć. Okazuje się, że wraz z małżonką powitał na świecie upragnionego synka.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza urodziła. W sieci pojawiło się rozczulające zdjęcie

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego wprost nie posiada się ze szczęścia. Żona polityka, Paulina Kosiniak-Kamysz, urodziła trzecie dziecko. Ona sama nie zdradziła co prawda jego płci, ale dumny tata nie mógł się powstrzymać. Nie dość, że opublikował zdjęcie maleństwa, to w podpisie zdradził, że jest to chłopiec. 

3890 g szczęścia ♥️ Witaj na świecie, synu ♥️ Mama i nasz maluch bardzo dzielni 💪 #dzieńdobry #syn #szczęście #najlepiej”, podpisał je Władysław Kosiniak-Kamysz. W sieci zaroiło się od gratulacji i życzeń zdrowia zarówno dla dzielnej mamy, jak i malca.

Warto pamiętać, że polityk wraz z żoną wychowują dwie córeczki.

Czytaj także: Są dla siebie siłą i wsparciem. Niezwykła historia miłości Władysława i Pauliny Kosiniaków-Kamyszów

 Władysław Kosiniak-Kamysz: rodzina

Przypomnijmy, że 42-letni polityk jest mężem pięknej Pauliny Kosiniak-Kamysz (z domu Wojas), która z zawodu jest lekarką, a dokładniej dentystką. Lepiej poznali się, gdy... z dotkliwym bólem zęba trafił do niej na fotel. „Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło”, tłumaczył z jednym z wywiadów. Zaczęli się spotykać, zaprzyjaźnili. I w końcu stwierdzili, że chcą iść razem przez życie...

To druga żona Władysława Kosiniaka-Kamysza: z pierwszą pozostawał w związku małżeńskim od 2009 do 2016 roku. Trzy lata później wziął drugi ślub. Para doczekała się dwóch córek: urodzonej w 2019 roku Zofii oraz Róży, która przyszła na świat rok później. Polityk regularnie zamieszcza w sieci czułe zdjęcia z rodziną.  

Czytaj także: Marcin Prokop walczył o życie pupila. Żona przekazała dramatyczne wieści

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.