Księżna Camilla i książę Karol, 9.09.2021
Fot. Chris Jackson/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Domniemany syn króla Karola III i królowej Camilli chce się spotkać z księciem Harrym

Mężczyzna ma mieć kilka rad dla księcia Sussex...

Marta Nawacka 22 września 2022 16:09
Księżna Camilla i książę Karol, 9.09.2021
Fot. Chris Jackson/Getty Images

56-letni Simon Dorante-Day zasłynął za sprawą swoich wypowiedzi, w których zapewniał, że jest nieślubnym dzieckiem króla Karola III, wówczas jeszcze księcia, i jego żony, Camilli. Teraz mężczyzna chciałby spotkać się z księciem Harrym, dla którego ma kilka rad, w tym takich, które dotyczą Meghan Markle.

Nieślubny syn Karola i Camilli

Mężczyzna podający się za syna ówczesnego księcia Karola i jego ukochanej urodził się w Portsmouth w Anglii, a obecnie mieszka w australijskim stanie Queensland. Ma 56 lat i jest inżynierem. Jakiś czas temu było o nim głośno, z sprawą wypowiedzi, w których twierdził, że jest nieślubnym synem dzisiejszego monarchy i jego żony. Według swoich zapewnień Simon Dorante-Day miał zostać oddany do adopcji, kiedy miał zaledwie 8 miesięcy. Prawdę o jego pochodzeniu miała zdradzić mu przybrana babcia, która kiedyś pracowała dla królowej Elżbiety II.

Simon Dorante-Day zdobył dużą popularność, gdy zaczął publikować w Internecie swoje zdjęcia zestawione z fotografiami członków brytyjskiej rodziny królewskiej, aby wszyscy mogli sami ocenić jego podobieństwo do royalsów, a zwłaszcza do potencjalnego ojca, Karola.

Czytaj też: Wielka Brytania. Tak brzmiały ostatnie słowa Elżbiety II. Duchowny ujawnił całą prawdę

Fot. Hannah McKay- WPA Pool/Getty Images

Król Karol III, pogrzeb królowej Elżbiety II, 19.09.2022

Simon Dorante-Day chce się spotkać z księciem Harrym

Teraz domniemany nieślubny syn króla Karola III chce się spotkać z księciem Harrym. Ma ponoć zamiar porozmawiać z nim „jak czarna owca z czarną owcą”. Simon Dorante-Day podkreśla również, że ma dla księcia Sussex kilka rad, dotyczących między innymi tego, jak powinien on wspierać swoją żonę, księżną Meghan. W wypowiedzi dla australijskiej komercyjnej telewizji Channel Seven zdradził, że ma już plan na to „tajne spotkanie”, a jako syn, którego jego ojciec unikał od urodzenia, ma „wiele do omówienia” z młodszą z pociech księżnej Diany.

Mężczyzna dodał także, że w jego spotkaniu z księciem Harrym mogłyby uczestniczyć ich żony, ponieważ one również mają mieć ze sobą wiele wspólnego. Małżonka Simona jest Aborygenką, przez co zdarzało jej się doświadczać rasistowskich zachowań, podobnie jak księżnej Meghan. 56-latek podkreśla, że współczuje książętom Sussex krytyki, jak spadła na nich w mediach na temat mowy ciała podczas pogrzebu królowej Elżbiety II. „Kiedy ludzie mówią, że wyglądał na bardzo zdenerwowanego i zirytowanego, rozumiem, skąd to się u niego bierze. Martwi się, że ktoś zaatakuje Meghan i powie coś, co zmusi ją do reakcji”, tłumaczy Simon Dorante-Day i dodaje: „Radzę Harry'emu, by nie powstrzymywał Meghan przed wyrażaniem tego, co czuje”.

Zobacz także: Wielka Brytania. Rodzina królewska opublikowała ostatnią wiadomość do królowej Elżbiety II

Książę Harry, Meghan Markle, uroczystości pożegnalne królowej Elżbiety II, 2022
Fot. POOL PA/Associated Press/East News

Książę Harry i księżna Meghan, uroczystości pożegnalne królowej Elżbiety II, wrzesień 2022 roku

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?