księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii, książę Karol
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Australijczyk podaje się za syna księcia Karola i księżnej Camilli. Przedstawia dowody

Niestety sąd po raz trzeci odrzucił jego wniosek...

Weronika Kostyra 19 czerwca 2021 07:09
księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii, książę Karol
Fot. Getty Images

Księżna Camilla i książę Karol mają nieślubnego syna? Wielka Brytania zaskoczona podobieństwem mężczyzny do następcy tronu. 52-letni Australijczyk Simon Dorante-Day jest przekonany o tym, że jest nieślubnym synem książęcej pary. W swoich social mediach otwarcie o tym pisze, choć w 1966 roku, kiedy Simon przyszedł na świat, książę Karol miał 17 lat. Ujawnienie informacji o dziecku następcy tronu wywołałoby skandal, dlatego podjęto decyzję o oddaniu go do adopcji. Teraz mężczyzna robi wszystko, by potwierdzić swoją tożsamość. Niestety sąd po raz trzeci odrzucił jego wniosek...

Camilla i Karol mają nieślubnego syna?

Domniemany syn Karola i Camilli podaje szereg dowodów na to, że jest spokrewniony z brytyjską rodziną królewską. „Ktoś przeanalizował moją strukturę kostną twarzy i okazuje się, że przypomina tę królowej”, powiedział w jednym z wywiadów. Jego adopcyjna babcia w młodości pracowała dla królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Wraz ze swoim partnerem wielokrotnie dawała Simonowi do zrozumienia, że jest synem Karola. Ponadto, kiedy Simon był mały, kilka razy zabrała go na tajemnicze spotkanie. „Było mi to sygnalizowane przez całe dzieciństwo. Moi dziadkowie regularnie zabierali mnie do królewskiego klubu marynarki wojennej w Portsmouth, gdzie spotykaliśmy podejrzaną parę”, powiedział w wywiadzie radiowym dla stacji KIIS FM.

Zobacz„Była tak pijana, że nie mogła stać...”. Księżna Camilla jest uzależniona od alkoholu?!

Diana wiedziała, że Karol ma nieślubnego syna z Camillą?

Simon Dorante-Day przyszedł na świat, zanim urodzili się William i Harry. Książę Karol był jeszcze przed ślubem z Dianą, a nawet zanim oficjalnie poznał Camillę! Do tej pory podawano, że Camilla i Karol poznali się w 1970 roku na meczu polo. Wówczas Camilla miała 23 lata, a Karol 22. To go jednak nie zniechęca. „Jedyną rzeczą, którą odziedziczyłem po matce, poza moimi włosami, jest determinacja, by się trzymać, walczyć do samego końca, mimo upokorzeń, kłamstw i niesprawiedliwości, które musieliśmy znosić”, mówi.

Jego narodziny miały stanowić duży problem dla rodziny królewskiej. Jedną z niewielu osób, która podobno poznała tajemnicę, była księżna Diana. Chciała ujawnić prawdę, jednak zanim zrealizowała ten plan, zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu. „Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdywała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić”, powiedział w rozmowie z Radar Online.

Zobacz również: Księżna Camilla uderzyła królową Elżbietę II! Wszystko dlatego, że była... pijana

W wywiadzie dla Daily Mail Australia: „Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale ja wiem, że wszystko jest możliwe. Jestem prostym człowiekiem, który szuka swoich biologicznych rodziców, ale każda droga prowadzi mnie do Camilli i Karola”, zdradza. Simon Dorante-Day twierdzi, że cała sprawa z Meghan i Harrym i ich opuszczeniem rodziny królewskiej miała na celu tylko i wyłącznie przyćmić jego historię. Mężczyzna jest nawet zdania, że rozmowy w Sandringham, które oficjalnie dotyczyły odejścia książęcej pary Sussex od rodziny Windsorów, tak naprawdę toczyły się na jego temat. Niestety sąd po raz trzeci odrzucił jego wniosek. Mimo to mężczyzna nadal się nie poddaje i wciąż uparcie twierdzi, że jest dzieckiem Karola i Camilli. Widzicie podobieństwo?  

Opublikowany przez Simon Charles Dorante-Day Piątek, 23 kwietnia 2021
Opublikowany przez Simon Charles Dorante-Day Piątek, 23 kwietnia 2021
Opublikowany przez Simon Charles Dorante-Day Środa, 21 kwietnia 2021

Księżna Camilla, Simon Dorante-Day, książę Karol
Fot. Instagram

Księżna Camilla, Simon Dorante-Day
Fot. Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.