Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Weronika Rosati w ciąży nie próżnuje: zdradziła, że nie rezygnuje z ćwiczeń i już wybrała imię dla dziecka!

Weronika Kostyra 24 lipca 2017 18:30
Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

W ubiegłym tygodniu wszystkich zaskoczyła informacja, że Weronika Rosati spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka jest już w piątym miesiącu ciąży, lecz ona i jej partner, Robert Śmigielski, dopiero teraz zdecydowali się poinformować o tym media. Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka, lecz gdyby okazało się, że będzie to dziewczynka, już wiadomo, jakie będzie nosiła imię!

 

Imię dziecka Weroniki Rosati

Jak podał „Fakt”, znajoma Weroniki Rosati zdradziła, że: „Od razu powiedziała, że dziewczynka musi być Elą. Nie dała w tej kwestii dojść do głosu Robertowi”.

 

Od dawna wiadomo, że aktorka jest wielką fanką Elizabeth Taylor i to na jej cześć, chce nazwać dziecko. Także wiadomość o ciąży potwierdziła na swoim Instagramie publikując zdjęcie ciężarnej gwiazdy Hollywood.

 

Aktorka bardzo cieszy się z ciąży. Menadżerka aktorki, Gabierla Piekarniak, powiedziała nam, że „Weronika czuje się bardzo dobrze i z radością przygotowuje się do nowej, ale upragnionej roli. W ciąży Weronika Rosati jest i zamierza być aktywna. Jak wyznała w wywiadzie dla „Party” ćwiczy od 16 roku życia i nie zamierza z tego zrezygnować, zmieni jedynie intensywność treningów. Aktorka zamierza wziąć przykład z Anny Lewandowskiej, którą bardzo podziwia i tak jak ona dbać o formę w oczekiwaniu na dziecko.

 

Zobacz także: Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmowej! Czy ciąża jej służy?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?