Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Weronika Rosati w ciąży nie próżnuje: zdradziła, że nie rezygnuje z ćwiczeń i już wybrała imię dla dziecka!

Weronika Kostyra 24 lipca 2017 18:30
Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

W ubiegłym tygodniu wszystkich zaskoczyła informacja, że Weronika Rosati spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka jest już w piątym miesiącu ciąży, lecz ona i jej partner, Robert Śmigielski, dopiero teraz zdecydowali się poinformować o tym media. Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka, lecz gdyby okazało się, że będzie to dziewczynka, już wiadomo, jakie będzie nosiła imię!

 

Imię dziecka Weroniki Rosati

Jak podał „Fakt”, znajoma Weroniki Rosati zdradziła, że: „Od razu powiedziała, że dziewczynka musi być Elą. Nie dała w tej kwestii dojść do głosu Robertowi”.

 

Od dawna wiadomo, że aktorka jest wielką fanką Elizabeth Taylor i to na jej cześć, chce nazwać dziecko. Także wiadomość o ciąży potwierdziła na swoim Instagramie publikując zdjęcie ciężarnej gwiazdy Hollywood.

 

Aktorka bardzo cieszy się z ciąży. Menadżerka aktorki, Gabierla Piekarniak, powiedziała nam, że „Weronika czuje się bardzo dobrze i z radością przygotowuje się do nowej, ale upragnionej roli. W ciąży Weronika Rosati jest i zamierza być aktywna. Jak wyznała w wywiadzie dla „Party” ćwiczy od 16 roku życia i nie zamierza z tego zrezygnować, zmieni jedynie intensywność treningów. Aktorka zamierza wziąć przykład z Anny Lewandowskiej, którą bardzo podziwia i tak jak ona dbać o formę w oczekiwaniu na dziecko.

 

Zobacz także: Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmowej! Czy ciąża jej służy?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.