Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Weronika Rosati w ciąży nie próżnuje: zdradziła, że nie rezygnuje z ćwiczeń i już wybrała imię dla dziecka!

Weronika Kostyra 24 lipca 2017 18:30
Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

W ubiegłym tygodniu wszystkich zaskoczyła informacja, że Weronika Rosati spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka jest już w piątym miesiącu ciąży, lecz ona i jej partner, Robert Śmigielski, dopiero teraz zdecydowali się poinformować o tym media. Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka, lecz gdyby okazało się, że będzie to dziewczynka, już wiadomo, jakie będzie nosiła imię!

 

Imię dziecka Weroniki Rosati

Jak podał „Fakt”, znajoma Weroniki Rosati zdradziła, że: „Od razu powiedziała, że dziewczynka musi być Elą. Nie dała w tej kwestii dojść do głosu Robertowi”.

 

Od dawna wiadomo, że aktorka jest wielką fanką Elizabeth Taylor i to na jej cześć, chce nazwać dziecko. Także wiadomość o ciąży potwierdziła na swoim Instagramie publikując zdjęcie ciężarnej gwiazdy Hollywood.

 

Aktorka bardzo cieszy się z ciąży. Menadżerka aktorki, Gabierla Piekarniak, powiedziała nam, że „Weronika czuje się bardzo dobrze i z radością przygotowuje się do nowej, ale upragnionej roli. W ciąży Weronika Rosati jest i zamierza być aktywna. Jak wyznała w wywiadzie dla „Party” ćwiczy od 16 roku życia i nie zamierza z tego zrezygnować, zmieni jedynie intensywność treningów. Aktorka zamierza wziąć przykład z Anny Lewandowskiej, którą bardzo podziwia i tak jak ona dbać o formę w oczekiwaniu na dziecko.

 

Zobacz także: Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmowej! Czy ciąża jej służy?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.