VIDEO VIVY!

VIVA! wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytuj nasze zdjęcie!

Weronika Kostyra 9 stycznia 2018 08:00

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W tym roku wolontariusze w całej Polsce zbierają pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. VIVA! także przyłączyła się do akcji i wraz z redaktor naczelną Katarzyną Przybyszewską przekazała na aukcję unikatowe zdjęcie autorstwa Sandro Millera, na którym John Malkovich wcielił się w Lecha Wałęsę.

 

TU MOŻESZ LICYTOWAĆ

 

John Malkovich jako trzech wielkich Polaków

John Malkovich i Sandro Miller poznali się 25 lat temu. Najbardziej znanym efektem ich współpracy jest kultowa sesja zdjęciowa „Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii” w której genialny aktor wcielił się w najważniejsze postaci z historii XX wieku i razem z fotografem odtworzyli ikoniczne portrety między innymi Alberta Einsteina, Salvarora Dalego czy Marilyn Monroe. Za namową VIVY! powrócili do projektu i powstały jeszcze trzy zdjęcia, na których Johna Malkovicha uwieczniono jako wcielenia trzech wielkich Polaków – Fryderyka Chopina, Jana Pawła II i Lecha Wałęsy. Światowa premiera zdjęć odbyła się podczas gali VIVA! Photo Awards 2017. Efekt tej współpracy zebrał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i zebrał znakomite recenzje krytyków i publiczności.

 

Pierwszy egzemplarz zdjęcia wraz z oryginalną oprawą może teraz należeć do Państwa, a dochód z aukcji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

Zobacz także: WOŚP 2018. kurs tańca, suknia ślubna, a może weekend na Islandii? Gwiazdy przekazały na licytację charytatywną wyjątkowe fanty!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!