VIDEO VIVY!

VIVA! wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytuj nasze zdjęcie!

Weronika Kostyra 9 stycznia 2018 08:00

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W tym roku wolontariusze w całej Polsce zbierają pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. VIVA! także przyłączyła się do akcji i wraz z redaktor naczelną Katarzyną Przybyszewską przekazała na aukcję unikatowe zdjęcie autorstwa Sandro Millera, na którym John Malkovich wcielił się w Lecha Wałęsę.

 

TU MOŻESZ LICYTOWAĆ

 

John Malkovich jako trzech wielkich Polaków

John Malkovich i Sandro Miller poznali się 25 lat temu. Najbardziej znanym efektem ich współpracy jest kultowa sesja zdjęciowa „Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii” w której genialny aktor wcielił się w najważniejsze postaci z historii XX wieku i razem z fotografem odtworzyli ikoniczne portrety między innymi Alberta Einsteina, Salvarora Dalego czy Marilyn Monroe. Za namową VIVY! powrócili do projektu i powstały jeszcze trzy zdjęcia, na których Johna Malkovicha uwieczniono jako wcielenia trzech wielkich Polaków – Fryderyka Chopina, Jana Pawła II i Lecha Wałęsy. Światowa premiera zdjęć odbyła się podczas gali VIVA! Photo Awards 2017. Efekt tej współpracy zebrał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i zebrał znakomite recenzje krytyków i publiczności.

 

Pierwszy egzemplarz zdjęcia wraz z oryginalną oprawą może teraz należeć do Państwa, a dochód z aukcji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

Zobacz także: WOŚP 2018. kurs tańca, suknia ślubna, a może weekend na Islandii? Gwiazdy przekazały na licytację charytatywną wyjątkowe fanty!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.