Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS
EXCLUSIE

TYLKO U NAS Karolina Szostak rozstała się z milionerem z Ukrainy?! Znamy prawdę o związku gwiazdy!

Konrad Szczęsny 4 grudnia 2017 20:00
Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

Karolina Szostak i milioner z Ukrainy rozstali się?! Takie informacje obiegły dzisiaj media. Żona przystojnego Vlada, Maria Jones, potwierdziła, że jej rozwód z biznesmenem został anulowany. Dowodem miało być ich wspólne zdjęcie. My jednak wiemy, jaka jest prawda!

Zobacz też: Karolina Szostak jest zakochana?! Kim jest przystojny brunet, z którym prezenterka pojawiła się na salonach?

Karolina Szostak rozstała się z Vladem z Ukrainy?

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniam, że nie ma mowy o rozwodzie", zapewniała w „Twoim Imperium” Maria Jones. Dowodem miało być przesłane do redakcji tygodnika zdjęcie z mężem, wykonane 27 listopada br. w Dubaju. Wyśmiała również na Facebooku artykuł, który sugerował, że mąż zostawił ją dla Karoliny Szostak

 

Nam udało się dowiedzieć, jaka jest prawda. Choć prezenterka Polsatu i osoby z jej otoczenia odmawiają komentarza na ten temat, znajomy gwiazdy zdradził nam, ile jest prawdy w medialnych doniesieniach na temat rozstania pary.

Mogę zapewnić, że Vlad nadal jest w trakcie rozwodu z Marią. To jednak kobieta, którą można określić mianem mąciwody i zrobi wszystko, aby osiągnąć medialny rozgłos i narobić wokół siebie szumu kosztem innych – zapewnił nas bliski znajomy prezenterki Polsatu. 

Zobacz też: Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

Nowa książka Karoliny Szostak

Karolina Szostak obecnie skupia się przede wszystkim na zobowiązaniach zawodowych. W 2018 roku wyda kolejną książkę, nad którą trwają właśnie prace, od stycznia na antenie Polsat Sport pojawi się kolejna edycja programu „Po zdrowie z Karoliną i Martą”, zaś prezenterka ma również w planach wydanie DVD z autorskimi ćwiczeniami, które pomogą Polkom w dbaniu o formę.

Zobacz też: Karolina Szostak: „Wszyscy pytają, dlaczego nie mam męża”. Tylko nam zdradziła odpowiedź

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.