Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS
EXCLUSIE

TYLKO U NAS Karolina Szostak rozstała się z milionerem z Ukrainy?! Znamy prawdę o związku gwiazdy!

Konrad Szczęsny 4 grudnia 2017 20:00
Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

Karolina Szostak i milioner z Ukrainy rozstali się?! Takie informacje obiegły dzisiaj media. Żona przystojnego Vlada, Maria Jones, potwierdziła, że jej rozwód z biznesmenem został anulowany. Dowodem miało być ich wspólne zdjęcie. My jednak wiemy, jaka jest prawda!

Zobacz też: Karolina Szostak jest zakochana?! Kim jest przystojny brunet, z którym prezenterka pojawiła się na salonach?

Karolina Szostak rozstała się z Vladem z Ukrainy?

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniam, że nie ma mowy o rozwodzie", zapewniała w „Twoim Imperium” Maria Jones. Dowodem miało być przesłane do redakcji tygodnika zdjęcie z mężem, wykonane 27 listopada br. w Dubaju. Wyśmiała również na Facebooku artykuł, który sugerował, że mąż zostawił ją dla Karoliny Szostak

 

Nam udało się dowiedzieć, jaka jest prawda. Choć prezenterka Polsatu i osoby z jej otoczenia odmawiają komentarza na ten temat, znajomy gwiazdy zdradził nam, ile jest prawdy w medialnych doniesieniach na temat rozstania pary.

Mogę zapewnić, że Vlad nadal jest w trakcie rozwodu z Marią. To jednak kobieta, którą można określić mianem mąciwody i zrobi wszystko, aby osiągnąć medialny rozgłos i narobić wokół siebie szumu kosztem innych – zapewnił nas bliski znajomy prezenterki Polsatu. 

Zobacz też: Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

Nowa książka Karoliny Szostak

Karolina Szostak obecnie skupia się przede wszystkim na zobowiązaniach zawodowych. W 2018 roku wyda kolejną książkę, nad którą trwają właśnie prace, od stycznia na antenie Polsat Sport pojawi się kolejna edycja programu „Po zdrowie z Karoliną i Martą”, zaś prezenterka ma również w planach wydanie DVD z autorskimi ćwiczeniami, które pomogą Polkom w dbaniu o formę.

Zobacz też: Karolina Szostak: „Wszyscy pytają, dlaczego nie mam męża”. Tylko nam zdradziła odpowiedź

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.