Komu będziecie kibicować?

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 15:30

Jest jednym z najdroższych programów stacji i jednym z najczęściej oglądanych. Od początki budzi wielkie emocje, bo jak tu podróżować i przeżyć w obcym kraju za dolara dziennie? Program Azja Express, który prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, to niekwestionowany hit stacji TVN. Nie tylko obnaża gwiazdy, ale i dla niektórych stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Choć oficjalna lista uczestników nie została jeszcze podana, to internet od kilku miesięcy huczy od plotek, kto wystąpi w najnowszym trzecim sezonie. Plotki właśnie podsycił Super Express, który kilku uczestników sfotografował na lotnisku. Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, gwiazdy w tym roku o przetrwanie powalczą w Boliwii, Wenezueli i Peru. Co za tym idzie niewątpliwe, że program zmieni nazwę. Zobaczcie, kto porwał się na egzotyczną przygodę!  

1/6
Copyright @East News
1/6

Filip Chajzer zabierze ojca - Zygmunta Chajzera 

2/6
Agata Duda i Magda Steczkowska - podobieństwa, różnice, kontrowersje
Copyright @East News
2/6

Magda Steczkowska 

3/6
Fit Lovers, Azja Express 3
Copyright @instagram@fit.lovers
3/6

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz 

4/6
Maciej Musiałowski
Copyright @East News
4/6

Maciej Musiałowski znany z serialu Druga Szansa

5/6
Copyright @
5/6

Aleksandra Domańska z Podatku od miłości

6/6
Lara Gessler, Uroda Życia, kwiecień 2018
Copyright @Wojciech Affek
6/6

Lara Gessler 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.