Komu będziecie kibicować?

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 15:30

Jest jednym z najdroższych programów stacji i jednym z najczęściej oglądanych. Od początki budzi wielkie emocje, bo jak tu podróżować i przeżyć w obcym kraju za dolara dziennie? Program Azja Express, który prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, to niekwestionowany hit stacji TVN. Nie tylko obnaża gwiazdy, ale i dla niektórych stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Choć oficjalna lista uczestników nie została jeszcze podana, to internet od kilku miesięcy huczy od plotek, kto wystąpi w najnowszym trzecim sezonie. Plotki właśnie podsycił Super Express, który kilku uczestników sfotografował na lotnisku. Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, gwiazdy w tym roku o przetrwanie powalczą w Boliwii, Wenezueli i Peru. Co za tym idzie niewątpliwe, że program zmieni nazwę. Zobaczcie, kto porwał się na egzotyczną przygodę!  

1/6
Copyright @East News
1/6

Filip Chajzer zabierze ojca - Zygmunta Chajzera 

2/6
Agata Duda i Magda Steczkowska - podobieństwa, różnice, kontrowersje
Copyright @East News
2/6

Magda Steczkowska 

3/6
Fit Lovers, Azja Express 3
Copyright @instagram@fit.lovers
3/6

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz 

4/6
Maciej Musiałowski
Copyright @East News
4/6

Maciej Musiałowski znany z serialu Druga Szansa

5/6
Copyright @
5/6

Aleksandra Domańska z Podatku od miłości

6/6
Lara Gessler, Uroda Życia, kwiecień 2018
Copyright @Wojciech Affek
6/6

Lara Gessler 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.