Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images/H&M/Reserved/VEJA
GET THE LOOK

Ubierz się jak Kate Middleton! Elegancja połączona ze sportowym stylem!

Skompletuj jej stylizację z sieciówek!

Aleksandra Frankowska 24 czerwca 2021 13:27
Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images/H&M/Reserved/VEJA

Styl Kate Middleton podziwiany jest przez kobiety na całym świecie. Żona księcia Williama ma niesamowite wyczucie smaku i gust, którego pozazdrościć mogłaby jej niejedna gwiazda. Doskonale wie, jak ubrać się do określonej sytuacji. Niedawno spotkała się z dziećmi w londyńskim Natural History Museum i zachwyciła swoją stylizacją. Połączyła elegancki styl z casualowym – jak wyglądała księżna Kate?

Kate Middleton zachwyciła prostym lookiem – ubierz się jak ona

Podczas wizyty w Natural History Museum, księżna Kate najpierw zaskoczyła dzieci prezentem. Podarowała im miód z własnego ula. Wszyscy patrzyli jednak na jej wyjątkową stylizację – genialnie dobraną jak na spotkanie z maluchami. W ten sposób księżna nie stworzyła miedzy nimi zbytniego dystansu. Kate pojawiła się w łososiowej marynarce Chloe, jasnych jeansach marki Other Stories oraz wegańskich sneakersach VEJA. Miała na sobie dodatkowo biały top, który wpuściła w spodnie. Całość wygląda niezwykle elegancko, ale też lekko casualowo. Sportowe buty i jeansy świetnie przełamały elegancką marynarkę. Podwinięte rękawy dodały jej nonszalancji.

Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Strój niemal identyczny, w jakim pokazała się Kate Middleton, można skompletować w sieciówce. Znaleźliśmy odpowiedniki w świetnych cenach. Łososiowa marynarka z H&M za 149,99 zł, jeansy z Reserved za 69,99 zł, biały t-shirt z House za 19,99 zł oraz senakersy – te same, które księżna ma na sobie, można kupić w sklepie MODIVO za 499 zł.

Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

Marykarka Kate
Fot. H&M

H&M, 149,90 zł

Jeansy Reserved
Fot. Reserved

Reserved, 69,99 zł

VEJA
Fot. VEJA

VEJA, 499 zł

Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.