Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images/H&M/Reserved/VEJA
GET THE LOOK

Ubierz się jak Kate Middleton! Elegancja połączona ze sportowym stylem!

Skompletuj jej stylizację z sieciówek!

Aleksandra Frankowska 24 czerwca 2021 13:27
Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images/H&M/Reserved/VEJA

Styl Kate Middleton podziwiany jest przez kobiety na całym świecie. Żona księcia Williama ma niesamowite wyczucie smaku i gust, którego pozazdrościć mogłaby jej niejedna gwiazda. Doskonale wie, jak ubrać się do określonej sytuacji. Niedawno spotkała się z dziećmi w londyńskim Natural History Museum i zachwyciła swoją stylizacją. Połączyła elegancki styl z casualowym – jak wyglądała księżna Kate?

Kate Middleton zachwyciła prostym lookiem – ubierz się jak ona

Podczas wizyty w Natural History Museum, księżna Kate najpierw zaskoczyła dzieci prezentem. Podarowała im miód z własnego ula. Wszyscy patrzyli jednak na jej wyjątkową stylizację – genialnie dobraną jak na spotkanie z maluchami. W ten sposób księżna nie stworzyła miedzy nimi zbytniego dystansu. Kate pojawiła się w łososiowej marynarce Chloe, jasnych jeansach marki Other Stories oraz wegańskich sneakersach VEJA. Miała na sobie dodatkowo biały top, który wpuściła w spodnie. Całość wygląda niezwykle elegancko, ale też lekko casualowo. Sportowe buty i jeansy świetnie przełamały elegancką marynarkę. Podwinięte rękawy dodały jej nonszalancji.

Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Strój niemal identyczny, w jakim pokazała się Kate Middleton, można skompletować w sieciówce. Znaleźliśmy odpowiedniki w świetnych cenach. Łososiowa marynarka z H&M za 149,99 zł, jeansy z Reserved za 69,99 zł, biały t-shirt z House za 19,99 zł oraz senakersy – te same, które księżna ma na sobie, można kupić w sklepie MODIVO za 499 zł.

Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

Marykarka Kate
Fot. H&M

H&M, 149,90 zł

Jeansy Reserved
Fot. Reserved

Reserved, 69,99 zł

VEJA
Fot. VEJA

VEJA, 499 zł

Get the look, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.