Ulubiony fason sukienki Kate Middleton
Fot. Instagram
O tym się mówi!

To ulubiony fason sukienki Kate Middleton! Ma go w kilku kolorach!

Zawsze wygląda w nim obłędnie!

Aleksandra Frankowska 16 października 2020 17:12
Ulubiony fason sukienki Kate Middleton
Fot. Instagram

Księżna Kate znana jest przede wszystkim z wyjątkowego stylu. Nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie uznawana jest za ikonę mody, która nigdy nie zalicza wpadek. Okazuje się, że w jej szafie znajduje się jeden fason sukienki w kilku kolorach. To ulubiony model księżnej Kate, w którym zawsze wygląda wytwornie, elegancko i z klasą. Gdzie można kupić jej ulubioną sukienkę?

Księżna Kate w granatowej sukience jesienią 2020

Perfekcyjny wygląd księżnej Kate nie dziwi już nikogo. Żona księcia Williama zawsze wygląda doskonale, niezależnie od okazji. Podczas ostatniego publicznego wystąpienia odwiedziła organizacje Tommys oraz Sands Charity, zrzeszające rodziców, którzy utracili nienarodzone dziecko. Na tę okazję założyła sukienkę w kolorze royal blue z długim rękawem, projektu Emilii Wickstead. Okazuje się, że to jeden z ulubionych modeli księżnej, która w swojej szafie ma tę sukienkę jeszcze w innych odcieniach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today The Duke and Duchess of Cambridge attended the launch of the @National_Emergencies_Trust_ — an independent charity which will provide an emergency response to disasters in the UK. The Trust will work collaboratively with charities and other bodies to direct public donations to their appeals, and to distribute funds fairly and efficiently at the time of a national emergency. Speaking at the launch, The Duke said: “Just now and on previous occasions, it has been humbling to speak to survivors of the London Bridge and Manchester attacks, the Cumbria floods, the Grenfell Tower fire and other disasters here in the UK. Their stories are as heart-breaking as they are inspiring. Their resilience and strength are deeply humbling. I am very pleased that the National Emergencies Trust now stands ready to provide a structured, organised response to help people right across the UK in the event of a domestic disaster.” 📷 PA/Kensington Palace

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Kreacja od Emilii Wickstead ulubioną sukienką Kate Middleton

Sukienka, którą tak upodobała sobie księżna Kate kosztuje 1350 funtów, co daje mniej więcej 6700 zł. Kate wersję niebieską miała na sobie również podczas inauguracji organizacji charytatywnej National Emergencies Trust w 2019 roku. Model jest tak ponadczasowy, że modny jest nie tylko jesienią i zimą 2020, ale z pewnością będzie można go nosić również wiosną 2021.

W szafie księżnej Kate można znaleźć tę sukienkę również w odcieniu butelkowej zieleni, a także lawendowym. Middleton to przykład ikony stylu, która mimo światowej sławy, nie obawia się założyć tej samej kreacji kilka razy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.