Jak Adam Sztaba poznał ukochaną Agnieszkę?
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/REPORTER/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Z początku byli przyjaciółmi, później połączyła ich miłość. Oto niezwykła historia Adama Sztaby i Agnieszki Dranikowskiej

„Mam piękną żonę, która, poza miłością, dała mi zjawiskowego syna"

Olga Figaszewska 14 września 2022 20:00
Jak Adam Sztaba poznał ukochaną Agnieszkę?
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/REPORTER/East News

U jej boku odnalazł szczęście i miłość. Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska tworzą zgrany duet prywatnie i zawodowo. Zakochani wspólnie wychowują synka, Leopolda. Chłopiec jest oczkiem w głowie dumnych rodziców! Rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie i strzegą swojej prywatności. Łączy ich wyjątkowe uczucie! „Chciałem obwieścić, że mam piękną, wyrozumiałą, wrażliwą i zaradną Żonę, która, poza miłością, dała mi zjawiskowego Syna”, pisał kilka miesięcy temu muzyk. Poznajcie niezwykłą historię miłości Agnieszki Dranikowskiej i Adama Sztaby.

Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba: historia miłości

Wybitny kompozytor, muzyk, dyrygent i producent muzyczny. Adam Sztaba współpracuje z niezwykłymi osobowościami polskiej sceny muzycznej. Fani podziwiają jego talent i wrażliwość. Artysta spełnia się zawodowo. A prywatnie? Jest szczęśliwym tatą i mężem! Po rozstaniu z Dorotą Szelągowską zaczął układać swoje życie na nowo.

Odnalazł szczęście i miłość u boku wspaniałej kobiety, Agnieszki Dranikowskiej. Ukochana artysty jest jego menadżerką i fantastycznie zarządza sprawami artystycznymi. Na początku łączyły ich zawodowe relacje i przyjaźń, która z czasem przerodziła się w poważne uczucie. Zakochani tworzą szczęśliwy związek od 2014 roku. Po dwóch latach para postanowiła sformalizować swój związek i wzięła ślub cywilny. Kilka miesięcy wcześniej na świecie powitali swojego synka, Leopolda.

„Cieszę się, że będę miał szansę być bardziej świadomym ojcem, taką szansę daje późne ojcostwo. Poza tym, że jest się 60-latkiem, gdy dziecko zdaje maturę… Tym bardziej że jeszcze nie tak dawno godziłem się z myślą, że nie będę już biologicznym ojcem”, mówił Adam Sztaba w rozmowie z Piotrem Najsztubem dla VIVY! w 2016 roku.  O ukochanej dodawał: „Jest najważniejsza. Bo to ona była pierwsza, to od niej wszystko się zaczęło. Dziecko jest cudownym potwierdzeniem tego, co zdarzyło się wcześniej”.

Zobacz też: Kim jest i czym się zajmuje Stanisław Myszkowski, czyli młodszy syn Justyny Steczkowskiej?

Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba: ślub, dom i życie prywatne

Uroczystość zaślubin odbyła się 20 czerwca 2016 roku w ogrodach hotelu Bursztynowego Pałacu pod Koszalinem. Do końca udało im się utrzymać wydarzenie z dala od zainteresowania, a o ich wielkim dniu wiedzieli jedynie najbliżsi. „Są i tacy, co się drobną chwilę szukają 😘”, pisał jakiś czas temu kompozytor pod romantycznymi kadrami z ukochaną.

Z racji, że oboje są ludźmi wierzącymi, poza ślubem cywilnym, pragnęli wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej przed Bogiem. Para musiała jednak uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na unieważnienie poprzedniego ślubu kościelnego kompozytora„Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy”, powiedziała żona kompozytora. W tym roku w maju małżonkowie świętowali rok od tego ważnego dla nich dnia. 

Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba wraz z synkiem budowali swój raj na ziemi z dala od zgiełku miasta. W domu artysty mieści się pracowania muzyczna, w której spokojnie może pracować nad kolejnymi projektami. Na pytanie Piotra Najsztuba, jakich cech artysta nie chciałby przekazać swojemu dziecku, artysta odpowiedział: ,,Nie chciałbym, żeby się aż tak spalał w pracy. Wolałbym, żeby tak bezgranicznie się w nią nie angażował. Miałem taki okres, kiedy totalnie zatapiałem się w pracę i nic nie było ważniejsze. Byłoby dobrze, gdyby nie odziedziczył po mnie kilku nieznośnych dla otoczenia cech, które ujawniają się pod presją czasu i morderczego tempa. Cała reszta jest przyzwoita głównie dlatego, że staram się być przyzwoity", wyznał. 

Małżonkowie trzymają swoje życie prywatne z dala od blasku fleszy. Niechętnie udzielają wywiadów na swój temat i nie pojawiają się na czerwonym dywanie. Wyjątkiem był przedpremierowy odsłuch albumu Natalii Kukulskiej w 2020 roku. Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska pojawili się na wydarzeniu i pozowali do wspólnych zdjęć.

Sprawdź też: Antonio Banderas i Melanie Griffith: „Jest moją rodziną i będę ją kochać do dnia mojej śmierci”

Adam Sztaba, Agnieszka Dranikowska, Przedpremierowy odsłuch albumu Natalii Kukulskiej, 2020
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba, 2020 rok

Adam Sztaba, Agnieszka Dranikowska, Przedpremierowy odsłuch albumu Natalii Kukulskiej, 2020
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

W minione Walentynki kompozytor zamieścił na Instagramie wyjątkowy post. Pokazał serię fotografii, na których widzimy go z ukochaną żoną i synkiem.

„W czasach, kiedy dobry news jest żadnym newsem, co właściwie można śmiało odnieść również do radiowych piosenek, kiedy hejt ma się całkiem dobrze i wręcz radość w wielu kipi słysząc o czyichś porażkach, najlepiej kogoś popularnego, kiedy nie umiemy cieszyć się z małych rzeczy i nie doceniamy tego, co mamy obok, chciałem obwieścić, że mam piękną, wyrozumiałą, wrażliwą i zaradną Żonę, która, poza miłością, dała mi zjawiskowego Syna”, pisał Adam Sztaba. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…