Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba po ślubie
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tytus Skiba od 1,5 roku nie ma kontaktu z ojcem. Teraz gorzko skomentował zachowanie jego nowej partnerki

„W wypowiedziach tej pani…”

Rafał Kowalski 30 września 2023 19:49
Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba po ślubie
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Kilka tygodni temu relacjonowaliśmy ślub Krzysztofa Skiby i jego kolejnej żony. Uroczystość była piękna i bajeczna, a muzyk zapewniał, że z poprzednią ukochaną rozstał się w zgodzie. Niestety sama zainteresowana jest innego zdania. Potwierdza to też jeden z synów piosenkarza, któremu dodatkowo nie spodobały się ostatnie słowa Karoliny Kempińskiej…

Renata Skiba o kulisach odejścia męża od rodziny

Ponad 30 lat razem nie wystarczyły, by Krzysztof i Renata Skibowie tworzyli dalej zgodne małżeństwo. Kilka lat temu piosenkarz zakochał się i dziś jest już po drugim ślubie.

Choć była żona lidera Big Cyca długo milczała, w końcu opowiedziała portalowi SkyNews o tym, ile kosztowały ją ostatnie lata. Lata, w których muzyk miał prowadzić jej zdaniem podwójne życie. „Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu. […] Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom”, opowiadała Renata Skiba.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻPo latach dała się przekonać... Elżbieta Dmoch zniknęła ze sceny, ale wyraziła zgodę na niezwykły projekt 

A czy faktycznie udało się jej zakończyć związek w zgodzie? Tak twierdził muzyk. „Fakt, że przy rozwodzie zostały spełnione wszystkie moje roszczenia, nie oznacza, że rozstaliśmy się w zgodzie, jak podaje Krzysztof. Inaczej widocznie pojmujemy pojęcie zgody. Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie – i to przez przynajmniej dwa lata”, czytaliśmy.

Krzysztof Skiba chciał załagodzić tę relację byłej żony i odparł jedynie, że „prawdziwa miłość przetrwa wszystkie kłamstwa, złe języki i pomówienia". Z kolei Karolina Kempińska zareagowała znacznie mocniej. „Nie ma przyzwolenia na kłamanie i to tak bezczelne. Kobieta dostała od nas wszystko i nie może znieść w swoim przepełnionym nienawiścią świecie tego, że ktoś jest szczęśliwy. Krzyś powiedział, żebym ja to zrobiła, bo on ze względu na synów nie ma zamiaru się na ten temat wypowiadać. (...) Przetrwamy do końca świata, jeśli nam nie wyjdzie, to wtedy zapraszam tu, by wylewać żółć, w innym wypadku, jeśli coś się nie podoba, tam są drzwi”, pisała w sieci. Z kolei w rozmowie z Pudelkiem twierdziła, że Renata Skiba miała grozić jej mężowi i pozbawiać go majątku.

Krzysztof Skiba, Dzień Dobry TVN, 2022

Krzysztof Skiba, Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Syn Krzysztofa Skiby komentuje zamieszanie

Tymoteusz i Tytus Skiba to dwaj synowie Krzysztofa Skiby – owoce pierwszego małżeństwa muzyka. Drugi z nich wypowiadał się kilkukrotnie publicznie o tacie. Zapewniał między innymi, że od prawie 2 lat nie mają kontaktu. Nie dostał zaproszenia na jego ślub i nie ma dobrego dnia o nowej partnerce ojca.

Tytus Skiba, Dzień Dobry TVN

Tytus Skiba o ojcu
Fot. Ola Skowron, EAST NEWS, DDTVN

Szczególnie po tym, co powiedziała ostatnio.  „Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy”, powiedział 26-letni muzyk dla SkyNews.

Mamy nadzieję, że wkrótce każda ze stron będzie mogła wieść spokojne życie bez tak wielkich emocji. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zakochali się w pracy, rozstali w zgodzie. Oto historia miłości Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska, Dzień Dobry TVN, luty 2023

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska, Dzień Dobry TVN, luty 2023
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.