Joanna Racewicz
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Joanna Racewicz została zwolniona z Telewizji Polskiej?!

TVP wydała oficjalne oświadczenie w sprawie dziennikarki!

Damian Duda 16 marca 2018 10:50
Joanna Racewicz
Fot. East News

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat zawieszenia Joanny Racewicz przez władze Telewizji Polskiej. Powód? Prezenterka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zareklamowała firmę cateringową, co nie do końca spodobało się jej szefom. Czy przez ten incydent gwiazda odejdzie z „Pytania na Śniadanie’’? Telewizja Polska wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Racewicz odejdzie z TVP?

Kiedy Joanna Racewicz dzieliła się ze swoimi fanami efektami diety, dzięki której schudła 10 kilogramów, prezenterka nie spodziewała się, że może zostać zawieszona przez swojego pracodawcę. Gwiazda zareklamowała firmę cateringową, która pomagała jej w osiągnięciu wymarzonego celu.

Jak się okazuje, prezenterka została skreślona z grafiku redakcji „Pytania na Śniadanie’’. Telewizja Polska w tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie.

"Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki "Pytanie na śniadanie" do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej"

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-tvp-wydala-oficjalne-oswiadczenie-w-sprawie-racewicz-to-musi,nId,2557682#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefo

„Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program »Pytanie na śniadanie«. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki »Pytanie na śniadanie« do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej’’, czytamy w komunikacie.

To koniec kariery prezenterki w Telewizji Polskiej? 

Joanna Racewicz
Fot. East News

Joanna Racewicz
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.