Joanna Racewicz
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Joanna Racewicz została zwolniona z Telewizji Polskiej?!

TVP wydała oficjalne oświadczenie w sprawie dziennikarki!

Damian Duda 16 marca 2018 10:50
Joanna Racewicz
Fot. East News

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat zawieszenia Joanny Racewicz przez władze Telewizji Polskiej. Powód? Prezenterka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zareklamowała firmę cateringową, co nie do końca spodobało się jej szefom. Czy przez ten incydent gwiazda odejdzie z „Pytania na Śniadanie’’? Telewizja Polska wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Racewicz odejdzie z TVP?

Kiedy Joanna Racewicz dzieliła się ze swoimi fanami efektami diety, dzięki której schudła 10 kilogramów, prezenterka nie spodziewała się, że może zostać zawieszona przez swojego pracodawcę. Gwiazda zareklamowała firmę cateringową, która pomagała jej w osiągnięciu wymarzonego celu.

Jak się okazuje, prezenterka została skreślona z grafiku redakcji „Pytania na Śniadanie’’. Telewizja Polska w tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie.

"Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki "Pytanie na śniadanie" do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej"

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-tvp-wydala-oficjalne-oswiadczenie-w-sprawie-racewicz-to-musi,nId,2557682#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefo

„Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program »Pytanie na śniadanie«. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki »Pytanie na śniadanie« do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej’’, czytamy w komunikacie.

To koniec kariery prezenterki w Telewizji Polskiej? 

Joanna Racewicz
Fot. East News

Joanna Racewicz
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…