Mina Bassaran z przyjaciółkami w Dubaju
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Samolot tureckiej bizneswoman rozbił się w górach Iranu!

Mina Bassaran wracała z Dubaju ze swojego wieczoru panieńskiego.

Katarzyna Piątkowska 12 marca 2018 12:56
Mina Bassaran z przyjaciółkami w Dubaju
Fot. Instagram

Mina Bassaran miała 28 lat i 14 kwietnia miała poślubić ukochanego - Murata Gezera. Była córką tureckiego biznesmena Husseyna Basarana. Zasiadała w zarządzie stworzonego przez niego holdingu, a wkrótce miała przejąć po nim firmę. Swoim wystawnym życiem dzieliła się z 80 tysiącami followersów na Instagramie. Bywalczyni tygodni mody od dłuższego czasu szykowała się do ślubu. W Paryżu odwiedziła butik Chanel, gdzie najprawdopodobniej zamówiła jedną z sukni ślubnych. Wystawne przyjęcie weselne miało odbyć się w dawnym pałacu osmańskim Ciragan Saryi, obecnie pięciogwiazdkowym hotelu nad Bosforem.

Wieczór panieński w Dubaju

Zanim to miało nastąpić Mina Bassaran i siedem jej przyjaciółek poleciało do Dubaju, gdzie zorganizowano wieczór panieński tureckiej bizneswoman. Zatrzymały się w luksusowym hotelu, wzięły udział w koncercie Rity Ory i jak to przyszła panna młoda i jej druhny bawiły się znakomicie. Ostatnie zdjęcie jakie zamieściła na Instagramie przedstawia ją w białym szlafroku i jej przyjaciółki w różowych szlafrokach.

Katastrofa samolotu

W niedzielę wsiadły do Bombardiera C604 należącego do holdingu Bassaran i udały się w drogę powrotną do Stambułu. Na pokładzie oprócz nich znajdowały się dwie pilotki i stewardessa. Godzinę po starcie z lotniska Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich samolot zniknął z radarów.
Świadkowie katastrofy, mieszkańcy miasta Shahr-e Kord twierdzą, że tuż przed uderzeniem w górę zapalił się jeden z silników samolotu.

Zginęły same kobiety

Zginęły wszystkie podróżujące nim kobiety, między innymi projektantka mody i twórczyni marki szyjącej kostiumy kąpielowe. Na razie udało się wydobyć ciała dziesięciu ofiar. Na miejscu są już pogrążone w rozpaczy ich rodziny i tureccy politycy.

Mina Bassaran
Fot. Instagram

Mina Bassaran z przyjaciółkami i załogą samolotu, który rozbił się w Iranie
Fot. Instagram

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.