Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Trudne chwile w życiu Rinke Rooyensa. Joanna Przetakiewicz zdradziła, że chodzi o stan zdrowia

Producent martwi się o bliską osobę. Od razu wyleciał z Polski!

Karol Sowa 5 czerwca 2022 13:00
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Przetakiewicz jest nie tylko projektantką, ale również bizneswoman. Z wykształcenia jest radcą prawnym, a od kilku lat prowadzi dom mody La Mania. Ostatnio wydała również swoją książkę pod tytułem Pieniądze szczęście dają”. Wraz z Rinke Rooyes będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Projektantka mówi, że choroba może pokrzyżować im plany. „Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej”, czytamy. Co się stało?

Joanna Przetakiewicz o nadchodzącej rocznicy ślubu  

Projektantka ostatnio postanowiła, że wraz z ukochanym nie będą świętować drugiej rocznicy ślubu. „Jeszcze nie mamy planów. W tej chwili Rinke jest w Amsterdamie, ponieważ jego tata dostał udaru, w związku z tym jest z nim. Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej. Tata ma 83 lata, więc to jest taka krucha i wrażliwa sytuacja. To jest nasz priorytet. Nie planujemy w tej chwili żadnych hucznych obchodów”, mówiła. Zdecydowali, że ten czas spędzą z przyjaciółmi. „Póki co jedziemy i na razie planujemy pojechać z naszymi przyjaciółmi, którzy będą obchodzić 25 rocznicę ślubu. Na to się bardzo cieszymy. Mam nadzieję, że się uda”, dodała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maria Gładkowska – była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Co dzisiaj u niej słychać?

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Życie uczuciowe Joanny Przetakiewicz 

W życiu zawodowym Joanna Przetakiewicz osiągnęła wiele, jednak w życiu prywatnym już nie miała tak kolorowo. W wieku 20 lat pierwszy raz wyszła za mąż. Po 16 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Bardzo mocno przeżyła rozstanie z ukochanym. Sama kiedyś przyznała, że był to najtrudniejszy okres w jej życiu. Joanna Przetakiewicz została samotną matką trzech synów: Aleksandra, Filipa oraz Jakuba. 

W 2005 roku los się do niej uśmiechnął. Poznała najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Z czasem zakochali się w sobie, jednak nigdy nie wzięli ślubu. Niestety relacja zakończyła się po 10 latach. Niedługo potem przedsiębiorca zmarł z powodu powikłań po zabiegu kardiologicznym. W 2017 roku projektantka zaczęła spotykać się z Rinke Rooyensem. Jest on producentem, scenarzystą oraz reżyserem, który z pochodzenia jest Holendrem. 

ZOBACZ TEŻ: Burzliwa miłość Małgorzaty Pieczyńskiej. Mąż sprowadził do domu kochankę i ogłosił, że to jego przyszła żona!

Mamy nadzieję, że zdrowie taty Rinkego szybko się poprawi!  

Joanna Przetakiewicz
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.