Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Znanemu trenerowi personalnemu oskarżonemu o pobicie Kasi Dziedzic grozi kolejny wyrok!

Mężczyzna był już skazany za pobicie!

Gabriela Czernecka 30 maja 2018 17:55
Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram

O trenerze personalnym Miłoszu P. zrobiło się głośno za sprawą brutalnego pobicia Katarzyny Dziedzic. Początkująca blogerka opublikowała na Instagramie zdjęcia obrażeń, przy których zamieściła opis, że to właśnie Miłosz P. jest sprawcą tego czynu. Od tamtej pory do mediów docierają kolejne informacje dotyczące trenera. Według najnowszych, Miłosz P. był już skazany, za pobicie teściowej, a teraz dodatkowo musi tłumaczyć się z oskarżeń o pobicie 32-letniego mężczyzny.

Trener personalny skazany za pobicie

Jak podaje portal sledczy24.pl, Miłosz P. był już skazany za pobicie teściowej. Za ten czyn dostał wyrok w zawieszeniu. Podobno podczas kłótni mężczyzna miał złapać teściową za szyję i gwałtownie rzucić ją na podłogę. Trenera oskarżono nie tylko za to przestępstwo, ale i za groźby karalne, kierowane w stronę byłej żony. Jak pisze Fakt, Miłosz P. otrzymał wyrok pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

To jednak nie koniec. Trener miał również pobić 32-letniego mężczyznę, gdy ten wychodził z żoną i znajomymi z jednej z restauracji. Miłosz P. nie przyznaje się jednak do tego czynu. „Ja tylko pomagałem rozdzielić szarpiących się mężczyzn. Gdybym ja uderzył, obrażenia byłyby znacznie poważniejsze”, wyznał w rozmowie z sąsiadem. 

Przypomnijmy, że o mężczyźnie zrobiło się głośno za sprawą pobicia Katarzyny Dziedzic. Kobieta oskarżyła Miłosza P. o brutalne pobicie, co udokumentowała na swoim Instagramie. Początkująca blogerka wielokrotnie zabierała głos, opowiadając ze szczegółami jak doszło do tej tragedii. W ten sposób chciała ustrzec inne dziewczyny przed takim losem. W odpowiedzi na zarzuty byłej partnerki, sam trener również opublikował serię filmików, w których zaprzecza, by to on spowodował u kobiety takie obrażenia.

Czy faktycznie mężczyzna mimo wyroku na koncie, nie pobił byłej partnerki? Internauci wciąż zadają tylko jedno pytanie - kto w tej sytuacji ma rację? Wygląda na to, że ta sprawa jeszcze długo będzie czekać na zakończenie... 

Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram @dziedzickatarzyna

Trener personalny, Miłosz P., Katarzyna Dziedzic
Fot. Facebook

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…