Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
WSPOMNIENIE

Tomek Kammel w pięknych słowach o zmarłym tacie: „Tęsknota, miłość i mądrość – wszystko razem”

Dziennikarz pokazał archiwalne zdjęcie

Rafał Kowalski 2 czerwca 2022 07:45
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Był drugi tydzień grudnia zeszłego roku, gdy do mediów przedostała się smutna informacja o śmierci taty Tomasza Kammela. Christian Kammel zmarł w wieku 75 lat. Panowie według niepotwierdzonych wieści zdążyli się pożegnać, ale sam prezenter nigdy nie mówił publicznie o tej części swojego życia. Aż do teraz.

Tomasz Kammel – wspomnienie o tacie

Przy okazji Dnia Dziecka prezenter TVP pokazał w sieci wzruszające zdjęcie. Widać na nim uśmiechniętego brata i ojca Tomasza Kammela. Panów łączyła z tatą wyjątkowo silna relacja. To właśnie zmarłemu w grudniu 75-latkowi ulubieniec widzów poświęcił kilka słów w opisie fotografii.

„Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzę mądrych rodziców. #christian #tęsknota#mądrość#miłość i wszystko razem”, napisał pięknie. Internauci nie pozostali obojętni na tak pełne emocji słowa. „Pamięć o tacie - to zasługuje na szacunek”; „Ja również przyłączam się do tych pięknych i mądrych życzeń”, pisali między innymi.

Zobacz:  Tomasz Kammel wiele lat temu zmienił nazwisko. Dlaczego to zrobił? 

Ostatnie chwile Tomasza Kammela z ojcem

Przypomnijmy, że w ostatnich latach Christian Kammel (używający wcześniej imienia Bronisław) mieszkał w Niemczech. To właśnie tam miał udać się dziennikarz w grudniu, gdy usłyszał, że stan taty jest poważny. Tomasz Kammel nie zjawił się wtedy na dyżurze w pracy.

„Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, gwiazdor TVP widział się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią. Obaj panowie zdążyli się pożegnać, choć mieli ciągle nadzieję, że zły los się odwróci. Tomasz Kammel bardzo przeżywa tę całą straszną sytuację, nie jest w stanie rozmawiać na ten temat", pisał pod koniec 2021 roku Super Express.

Najważniejsza jest pamięć. A tej ulubieńcowi publiczności nie brakuje. 

CZYTAJ TEŻTomasz Kammel wyjątkowej relacji z tatą i jego stracie: „Pojawiło się w głowie pytanie: kto jeszcze?”

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.