Tomasz Ziętek, Delfina Kaia Zdanowicz 
Fot. Pawel Przybyszewski / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Ziętek i Delfina Kaya Zdanowicz wzięli ślub! Oboje postawili na nietypowe obuwie

Fotografie z wesela zachwycają

Rafał Kowalski 19 lipca 2022 19:32
Tomasz Ziętek, Delfina Kaia Zdanowicz 
Fot. Pawel Przybyszewski / Forum

Zagrał w takich filmowych hitach jak Hiacynt, Cicha noc, Boże Ciało czy Żeby nie było śladów; został zaproszony na Oscary i jest nadzieją polskiego kina. Mimo to Tomasz Ziętek niewiele mówi o swoim życiu osobistym. Tylko dzięki relacji jednego z przyjaciół wiadomo już, że aktor kilka dni temu został mężem!

Wesele Tomasza Ziętka i Delfiny Kai Zdanowicz – szczegóły

Pomorska wieś Swołowo, liczne słowiańskie dekoracje i tłum gości. Tak wyglądały ślub i Wesela Tomasza Ziętka i jego ukochanej. Pierwsze zdjęcia z uroczystości pokazał na swoim Instagramie Stefan Pawłowski. Gwiazdor serialu O mnie się nie martw opublikował fotografie, z których dowiadujemy się, że pan młody wybrał na uroczystość błękitny garnitur i białą koszulę.

Z publicznych zdjęć innych gości wynika z kolei, że zarówno Delfina Kaya Zdanowicz, jak i Tomasz Ziętek zdecydowali się pobrać w trampkach. Luz, wygoda i bycie w zgodzie ze sobą to rzeczy, które w pełni popieramy.

CZYTAJ TEŻTadeusz Muller już po ślubie! Ukochanej Małgorzacie Downar powiedział tak na łodzi...

Do białego rana bawili się między innymi Andrzej Seweryn oraz wspomniany już  Stefan Pawłowski, który tak opisał romantyczne chwile, w których brał udział. „Wspaniały to był ślub. Nie zapomnę go nigdy. 100 lat młodej parze”, czytamy na jego Instagramie. Zobaczcie zdjęcia.

Kim jest żona Tomasza Ziętka?

Delfina Kaya Zdanowicz to wieloletnia partnerka Tomasza Ziętka. W swojej karierze zajmowała się między innymi tłumaczeniem filmów w polskiego na angielski i odwrotnie; była Projekt Managerem imprez muzycznych; a także spełnia się jako niezależny producent i  kierownik produkcji różnych projektów filmowych.

Para unika rozgłosu, ale kilka razy pojawiła się razem podczas wydarzeń medialnych. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznali się na planie show, są 4 lata po ślubie! Oto historia miłości Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina

Tomasz Ziętek, Delfina Kaia Zdanowicz  ślub
Fot. Damian Klamka/East News

Tomasz Ziętek żona
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…