Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub
Fot. Instagram @jagoda.malgorzata
O TYM JEST GŁOŚNO

Tadeusz Muller już po ślubie! Ukochanej Małgorzacie Downar powiedział tak na łodzi...

Para wyglądała przepięknie

Rafał Kowalski 26 czerwca 2022 08:54
Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub
Fot. Instagram @jagoda.malgorzata

Równo rok temu Taduesz Muller podzielił się w sieci informacją, że oświadczył się Małgorzacie Downar, a od wczoraj zakochani są już mężem i żoną. Para wybrała niecodzienne miejsce uroczystości - łódkę. Po ceremonii ślubnej wszyscy goście bawili się do białego rana w pięknej przestrzeni udekorowanej skarbami natury. Zdjęcia z tego wydarzenia już można znaleźć na Instagramie.

Ślub i Wesele Tadeusza Mullera i Małgorzaty Downar

„Mój brat jest mężem!”, napisała szczęśliwa Lara Gessler na Instagramie i tym samym jako pierwsza ujawniła, że Taduesz Muller i Małgorzata Downar pobrali się. Zdjęcia i filmy od kolejnych bliskich zakochanych potwierdziły, że zdecydowała się ona na imprezę na Mazurach. Sam ślub odbył się z kolei na łodzi i był pełen pięknych, wzruszających słów, które młodzi wypowiadali przed mikrofony.

Jeśli chodzi o wesele to udostępnione fotografie wskazują na to, że bohaterom wieczoru zależało na prostocie i wykorzystaniu tego, co naturalne. Skromne i nowoczesne dekoracje robiły wielkie wrażenie, a do jedzenia przygotowano głównie dania bezmięsne. Nie jest tajemnicą, że pan młody jest orędownikiem wegetariańskiego i wegańskiego odżywiania. Sam wprowadził takie menu do rodzinnego lokalu Słodki Słony. Ponadto prowadził w telewizji program, w którym opierał swoje przepisy jedynie na warzywach.

Jesteśmy przekonani, że wczorajsze letnie przyjęcie wszystkim bardzo się podobało. Życzymy państwu Müller dużo miłości.

Zobacz także: Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Czytaj teżTadeusz Muller oświadczył się partnerce. Syn Magdy postarał się o romantyczne okoliczności

Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub wesele
Fot. Instagram

Kim jest żona Tadeusza Mullera?

Ukochana syna Magdy Gessler jest współzałożycielką agencji WeGrowth. Małgorzata Downar współpracowała z takimi markami jak Veclaim Jessiki Merceces czy La Manią Joanny Przetakiewicz.

Wybranka Tadeusza Mullera ma świetny kontakt z jego mamą, co potwierdzają zdjęcie opublikowane na Instagramie Małgorzaty. Sama gwiazda TVN kilkukrotnie komentowała też fotografie, które partnerka Tadeusza publikowała w sieci.

Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub
Fot. Instagram

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.