Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Tadeusz Muller oświadczył się partnerce. Syn Magdy postarał się o romantyczne okoliczności

Kim jest jego ukochana?

Rafał Kowalski 9 czerwca 2021 11:59
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Trzynaście lat związku z Blanką Zawadą nie wystarczyło, by Tadeusz Muller znalazł się przed ołtarzem. Para rozstała się w połowie ubiegłego roku. Na szczęście syn Magdy Gessler szybko zaczął układać sobie życie na nowo. O kolejnej miłości 38-latek zaczął opowiadać nieśmiało już we wrześniu 2020. Teraz dowiedzieliśmy się, kim jest wybranka Tadeusza. Para właśnie się zaręczyła!

Tadeusz Muller i Małgorzata Downar zaręczyli się

„Jesteś najwspanialszą osobą na świecie!”, napisał syn Magdy Gessler pod zdjęciem ukochanej, na którym prezentuje ona pierścionek zaręczynowy. Do wyjątkowej chwili doszło między zakochanymi na Majorce. Tadeusz Muller postarał się o wynajęcie łódki, zimnego szampana i zachód słońca, który dodał chwili oświadczyn dodatkowego uroku. Partnerka specjalisty od kreowania restauracji powiedziała oczywiście „Tak!”.

Narzeczeni podzielili się w sieci zdjęciami i filmami z chwili zaręczyn. Małgorzata Downar podkreślała, że jest najszczęśliwsza na świecie, a jej odpowiedź nie mogła być inna. Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

taduesz Muller, Małgorzata Downar, zaręczyny
Fot. Instagram Taduesza Mullera

Kim jest Małgorzata Downar, narzeczona Taudesza Mullera?

Ukochana syna Magdy Gessler jest współzałożycielką agencji WeGrowth. Małgorzata Downar współpracowała z takimi markami jak Veclaim Jessiki Merceces czy La Manią Joanny Przetakiewicz.

Narzeczona Tadeusza Mullera ma świetny kontakt z jego mamą, co potwierdzają zdjęcie opublikowane na Instagramie Małgorzaty. Sama gwiazda TVN kilkukrotnie komentowała też fotografie, które partnerka Tadeusza publikowała w sieci. 

CZYTAJ TEŻ:  Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.