Tomasz Szczepanik z mamą, Tomasz Szczepanik mama
Fot. x-news
O NICH JEST GŁOŚNO

Tomasz Szczepanik zabrał swoją mamę w podróż, której ta nie zapomni do końca życia...

Widać, że łączy ich niezwykła więź!

Gabriela Czernecka 16 października 2019 18:12
Tomasz Szczepanik z mamą, Tomasz Szczepanik mama
Fot. x-news

Ona wspiera go na każdym kroku. Towarzyszy mu na koncertach, pomaga w opiece nad synkiem. On zawsze ciepło się nie o niej wyraża i nie ukrywa, że jest jego autorytetem. Nikogo nie dziwi więc, że to właśnie mamę Tomasz Szczepanik zaprosił do programu Starsza pani musi fiknąć. Pani Bogumiła miała okazję przeżyć przygodę, której nie zapomni do końca życia...

Kim jest mama Tomasza Szczepanika

Tomasz Szczepanik znany jest szerszej publiczności jako lider zespołu Pectus, który tworzy wraz z braćmi: Maciejem, Mateuszem i Markiem od kilku lat. Ich dzieciństwo nie było usłane różami. Wychowywali się w skromnym domu, gdzie nie było ciepłej wody, a ubrania nosili po sobie. Mimo to zawsze mogli liczyć na wsparcie rodziców. Wszyscy razem mieszkali w jednym pokoju z kuchnią. Rodzice spali w kuchni, z tym że tata wciąż wyjeżdżał. Jest murarzem, pracuje za granicą (w Niemczech, Stanach Zjednoczonych czy w Autrii). Chłopców wychowywała mama. 

Nikogo nie dziwi więc fakt, że Tomasz Szczepanik z mamą zgodzili się na udział w programie Starsza pani musi fiknąć. Łączy ich wyjątkowa więź. Kim jet mama Tomasza Szczepanika? Bogumiła Szczepanik to przede wszystkim kobieta, na którą synowie zawsze mogą liczyć: „Mama zawsze płacze, gdy nas widzi na scenie. Albo w telewizji”, powiedział Maciek Szczepanik VIVIE! przed laty. W końcu to było jej marzenie, by zobaczyć synów na wielkiej scenie. Dziś ci wciąż mogą na nią liczyć. I to w każdej chwili. Bogumiła Szczepanik chętnie zajmuje się synem Tomasza Szczepanika, towarzyszy mu na koncertach i jest jego najwierniejszą fanką. Jak wielokrotnie wspominał, to właśnie mama była osobą, do której należało ostatnie zdanie w domu.

Bogumiła Szczepanik, Mama Tomasza Szczepanika zajmowała się prowadzeniem domu i wychowywaniem synów. Lider zespołu Pectus jest bardzo zżyty z mamą Bogumiłą. Nikogo nie zaskoczyło więc, że przyjęli zaproszenie do udziału w programie Starsza pani musi fiknąć. Tomasz Szczepanik zdecydował się zabrać mamę w egzotyczną podróż, bo nigdy nie miała okazji wybrać się na ekskluzywne wakacje. Wygląda na to, że jej marzenie się spełniło, ale czy wszystko wyglądało tak, jak sobie to zaplanowała? Syn z początku był pełen obaw, czy mama odnajdzie się w Tajlandii. W tak odmiennym dla siebie miejscu z każdą chwilą utwierdzał się w przekonaniu, że ta wyprawa może być dla mamy… lekkim szokiem! Mimo przeciwności losu, ta podróż z pewnością zostanie jednym z najprzyjemniejszych wspomnień w ich życiu.  

Tomasz Szczepanik z mamą
Fot. X-News

Tomasz Szczepanik z mamą
Fot. X-News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…