Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Lis z dnia na dzień czuje się coraz lepiej

Dziennikarz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Olga Figaszewska 12 stycznia 2020 17:01
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Niedawno Tomasz Lis miał poważne problemy zdrowotne. Na początku grudnia trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Na szczęście dziennikarz dochodzi do siebie. Potrzebuje odpoczynku. Ale nawet osłabienie nie jest w stanie powstrzymać go przed wsparciem WOŚP! W sieci pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Katarzyną Kolendą-Zaleską. 

Tomasz Lis i Katarzyna Kolenda-Zaleska wspierają 28. finał WOŚP

Na instagramie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej znalazło się wspólna fotografia z Tomaszem Lisem. Dziennikarze razem wspierają WOŚP i namawiają innych do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

,,Wszyscy gramy @fundacjawosp i nawzajem się wspieramy. Z uśmiechem, bo idzie ku dobremu. #wielkaorkiestraświątecznejpomocy #wosp", napisała Katarzyna Kolenda-Zaleska

Tomasz Lis uśmiechnięty pozował do zdjęcia. Dziennikarz jest osłabiony, ale wygląda coraz lepiej! To zauważyli jego fani, którzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. 

,,Szybkiego powrotu do pełnej formy. Dziękuję za opublikowanie tego zdjęcia", ,,Widzę, że jest Pan nie tylko w dobrej kondycji, ale i młodszy. Brawo.", ,,Zdrówka, miło Pana widzieć😉", ,,Dużo zdrowia miło Pana widzieć brakuje pańskich komentarzy proszę szybko wracać", czytamy w komentarzach. 

Również przyłączamy się do życzeń. 

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

TAGI #Tomasz Lis

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.