Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Lis z dnia na dzień czuje się coraz lepiej

Dziennikarz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Olga Figaszewska 12 stycznia 2020 17:01
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Niedawno Tomasz Lis miał poważne problemy zdrowotne. Na początku grudnia trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Na szczęście dziennikarz dochodzi do siebie. Potrzebuje odpoczynku. Ale nawet osłabienie nie jest w stanie powstrzymać go przed wsparciem WOŚP! W sieci pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Katarzyną Kolendą-Zaleską. 

Tomasz Lis i Katarzyna Kolenda-Zaleska wspierają 28. finał WOŚP

Na instagramie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej znalazło się wspólna fotografia z Tomaszem Lisem. Dziennikarze razem wspierają WOŚP i namawiają innych do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.

,,Wszyscy gramy @fundacjawosp i nawzajem się wspieramy. Z uśmiechem, bo idzie ku dobremu. #wielkaorkiestraświątecznejpomocy #wosp", napisała Katarzyna Kolenda-Zaleska

Tomasz Lis uśmiechnięty pozował do zdjęcia. Dziennikarz jest osłabiony, ale wygląda coraz lepiej! To zauważyli jego fani, którzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. 

,,Szybkiego powrotu do pełnej formy. Dziękuję za opublikowanie tego zdjęcia", ,,Widzę, że jest Pan nie tylko w dobrej kondycji, ale i młodszy. Brawo.", ,,Zdrówka, miło Pana widzieć😉", ,,Dużo zdrowia miło Pana widzieć brakuje pańskich komentarzy proszę szybko wracać", czytamy w komentarzach. 

Również przyłączamy się do życzeń. 

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

TAGI #Tomasz Lis

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.