O NIEJ SIĘ MÓWI

Lady Gaga już nie ukrywa nowego partnera! Wokalistka bawiła się z nim na Super Bowl

To zdjęcie mówi wszystko!

Ksenia Krasko 4 lutego 2020 10:03

Lady Gaga na pewno nie narzekała na nudę w minionym roku – dla wokalistki był to zarówno pracowity, jak i radosny czas. Artystka na początku 2019 otrzymała wymarzonego Oscara za utwór Shallow, a potem zaangażowała się w promowanie swoich kosmetyków. Jednak największą sensację budziło jej życie prywatne...

Lady Gaga na zdjęciach z nowym partnerem

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera mówiło się już na początku ich współpracy na planie filmu Narodziny gwiazdy. I chociaż para nigdy nie odniosła się do doniesień prasy, fani przez kilka miesięcy śledzili rozwój ich relacji.

Gdy piosenkarka zerwała zaręczyny z Christianem Carino tuż przed Oscarami, wywołała poruszenie w mediach. Niedługo po tym cały świat zobaczył niezwykle romantyczny występ wokalistki i Bradleya Coopera – wspólne wykonanie piosenki Shallow tylko podkręciło plotki o domniemanym romansie.

Aktor też rozstał się z wieloletnią partnerką Iriną Shayk, i fani byli przekonani, że zrobił to właśnie dla Lady Gagi. Prawda okazała się jednak inna – parę rzeczywiście łączyła tylko bliska przyjaźń, a artystka zaangażowała się w nową relację z 37-letnim inżynierem muzycznym, Danem Hortonem.

Ostatni związek artystki również nie wytrzymał próby czasu, ale wygląda na to, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wokalistka spędziła Sylwestra w Los Angeles, w jednym z klubów. Paparazzi udało się zrobić kilka zdjęć Lady Gagi i jej przystojnego partnera. Para wymieniała czułe uściski i pocałunki, nie przejmując się reakcją otoczenia. Z imprezy wyszli razem, mocno trzymając się za ręce, a artystka wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Razem bawili się też na Super Bowl, a nowe fotografie zakochanych szybko obiegły sieć. Jak informują zachodnie media, wybrankiem artystki jest Michael Polansky, dyrektor wykonawczy (CEO) Parker Group. Mieli poznać się w grudniu zeszłego roku, na przyjęciu urodzinowym wspólnego znajomego. Lady Gaga nie ukrywa nowej relacji, dlatego opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Czy nowy związek piosenkarki będzie szczęśliwy? Fani trzymają kciuki... ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #Lady Gaga

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?