Tomasz Karolak,Violetta Kołakowska, Lena Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. IZA GRZYBOWSKA
Dzieci gwiazd

Tomasz Karolak pojawił się z córką w Dzień Dobry TVN. Lena przeszła sporą metamorfozę!

Trudno ją rozpoznać!

Marta Nawacka 10 marca 2024 16:01
Tomasz Karolak,Violetta Kołakowska, Lena Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. IZA GRZYBOWSKA

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN gościł Tomasz Karolak ze swoją córką. Aktor opowiedział między o programie Czas na show. Drag me out”, w którym wziął udział, jednak to, co najbardziej przykuło uwagę widzów, to metamorfoza Leny. Okazuje się, że nastolatka, którą co jakiś czas można było zobaczyć publicznie u boku taty, nie przypomina już dawnej siebie. Ma za sobą sporą metamorfozę!

Dzień Dobry TVN: Tomasz Karolak pojawił się z córką

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawił się Tomasz Karolak. Aktor opowiedział między innymi o emocjach towarzyszących mu podczas nagrań programu „Czas na show. Drag me out”, w którym brał udział. „Zgodziłem się, nie żałuję, to dla mnie fantastyczna przygoda. Po "Ameryce Express" to jest drugi taki program telewizyjny, który wrył mi się w serce i zmienia moje myślenie. Nie mówiąc o tym, że poznałem ludzi, którzy na co dzień żyją w ukryciu, prezentują swoje drag show, co jest mi obce, a okazuje się, że jest to rodzaj sztuki scenicznej. Ten drag spowodował, że ja w ogóle spojrzałem inaczej na swoje życie na scenie”, wyznał.

W popularnej śniadaniówce towarzyszyła mu córka, 16-letnia Lena, która także wyraziła swoje zdanie na ten temat. „Tata był neutralny, nie rozmawiałam z nim nigdy na temat drag queen. Bardzo mnie zadziwił fakt, jak on to dobrze przyjął i jak dobrze to na niego wpłynęło”, mówiła. „Uważałem się za osobę tolerancyjną, ale w codziennej gonitwie nie skupiłem się, nie analizowałem innych środowisk. Poznałem całą rzeszę ludzi, którzy nie mają innego sposobu na wyrażenie siebie niż drag queen”, wyjaśnił Tomasz Karolak.

Czytaj też: Jakub Józefowicz jest gwiazdą M jak miłość i... synem Janusza Józefowicza. Nie chce, by łączono go z ojcem

Tomasz Karolak, Lena Karolak, Violetta Kołakowska, Warszawa, 08.10.2016.
Fot. PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Tomasz Karolak, Lena Karolak, Violetta Kołakowska, Warszawa, 08.10.2016 rok

Lena Karolak, Tomasz Karolak, premiera filmu Listy do M., Warszawa, 03.11.2022
Fot. PAP/Mateusz Marek

Lena Karolak, Tomasz Karolak, premiera filmu Listy do M., Warszawa, 03.11.2022

Córka Tomasza Karolaka przeszła sporą metamorfozę

Lena nie ukrywa, że była w pozytywnym szoku widząc swojego tatę na scenie jako drag queen. Nastolatka już wiele razy towarzyszyła Tomaszowi Karolakowi w publicznych wydarzeniach, między innymi podczas premiery filmu „Listy do M. 5”. Jednak tym, co najmocniej przykuło uwagę widzów była niesamowita metamorfoza nastolatki. Jak wyznał kiedyś aktor, jego córka miała epizod, że chciała być chłopcem, później mogliśmy zobaczyć ją w nieco gotyckiej odsłonie.

Lena nosiła krótkie czarne włosy z grzywką i kolczyk w nosie oraz ubrania odpowiadające wspomnianemu stylowi. Dziś córka Tomasza Karolaka w niczym nie przypomina dawnej siebie! Śmiało można powiedzieć, że robi się coraz bardziej podobna do słynnej mamy, Violi Kołakowskiej.  

Zobacz także: Zasłynął rolą Adama Bogusza w "Gliniarzach", teraz walczy o Kryształową Kulę. Aleks Mackiewicz zdobył serca jury i widzów

Tomasz Karolak, córka, Lena Karolak, Dzień dobry TVN, 10.03.2024
Fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak, córka, Lena Karolak, Dzień dobry TVN, 10.03.2024

Tomasz Karolak, córka, Lena Karolak, Dzień dobry TVN, 10.03.2024
Fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak, córka, Lena Karolak, Dzień dobry TVN, 10.03.2024

[Tekst opublikowany na Viva Historie 13.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.