Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Karolak zostanie drag queen. Aktor pojawi się w nowym show TVN!

Czy okaże się prawdziwą królową sceny?

Olga Figaszewska 2 lutego 2024 19:33
Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron

Wiosną rusza nowy, wyjątkowy program stacji TVN – Czas na Show. Drag Me Out. Właśnie potwierdzono pierwszego uczestnika. A jest nim aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak! Przed nim nowe wyzwanie! „Czy Tomek okaże się prawdziwą królową sceny?”, pisze stacja. 

Czas na Show. Drag Me Out: w nowym programie stacji TVN nie zabraknie emocji

Nowy program, który pojawi się we wiosennej ramówce TVN wywołuje ogromne emocje i już cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów, którzy niecierpliwie czekają na pierwszy odcinek show. Format poprowadź Mery Spolski, a  w jury programu zasiądą: Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn.

„To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa, to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie”, zaznaczył jakiś czas temu Michał Szpak w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  

Z kolei Andrzej Seweryn dodawał: "Przyszedł czas, byśmy pokazali inną twarz naszego społeczeństwa, naszego świata. Jesteśmy naprawdę inni niż 20 lat temu. [...] To jest bardzo piękna inicjatywa stacji, jestem dumny i szczęśliwy, że będę mógł wraz z Anią i Michałem oceniać występy”.

Czytaj też: Odszedł z telewizji, poproszono go o powrót. Piotr Gąsowski o kulisach spotkań z Edwardem Miszczakiem

Andrzej Seweryn, Anna Mucha, Michał Szpak, Dzień dobry TVN, Warszawa, 28.01.2024
Fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Andrzej Seweryn, Anna Mucha, Michał Szpak, Dzień dobry TVN, Warszawa, 28.01.2024

Program Czas na Show. Drag Me Out przybliży widzom kulturę Drag Queens oraz artystycznego preformance’u. Promuje tolerancję, różnorodność i inkluzywność. To show wypełnione kolorami, lśniącym brokatem i wspaniałą zabawą!

Przez sześć tygodni uczestnicy programu, przy wsparciu profesjonalnych Drag Queens, nauczą się sztuki makijażu, tworzenia kreacji oraz zaprezentowania się na scenie. Pokażą swoja drugą twarz. Stacja TVN podkreśla, że w gronie mentorek  znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce. Każdy z uczestników pod okiem swojej mentorki będzie rywalizował o główną nagrodę – diadem królowej.

Sprawdź też: Katarzyna Dowbor po latach wróciła do TVP jako prowadząca "PnŚ". Ekranowego partnera przestrzegła przed jedną rzeczą

Tomasz Karolak o udziale w Czas na Show. Drag Me Out

W gronie uczestników Czas na Show. Drag Me Out znajdzie się Tomasz Karolak. Aktor nie ukrywa, że będzie to dla niego wyzwanie. „To będzie wyzwanie dla mnie ogromne. To będzie wyzwanie też bycia w kobiecym, bliskim ciału kostiumie, który to uwidacznia wszystkie tak zwane, jak o sobie myślimy, zewnętrzne mankamenty. Bo my przecież rzadko kiedy siebie akceptujemy”, mówił [cytat za tvn.pl].

Wierzy, że udział w show pomoże mu i jest dla niego po to, żeby „zacząć siebie akceptować, bo jestem osobnikiem, który nie do końca się akceptuje”. „Myślę, że my nie rozumiemy kobiet w ogóle. Próbujemy się do nich mentalnie zbliżyć, więc może trzeba zaatakować tę sytuację z innej, zewnętrznej strony: włóż takie szpilki i zobacz, o co chodzi”, dodał.  

To nie pierwszy raz, gdy Tomasz Karolak zostaje drag queen. Wówczas mogliśmy go podziwiać w filmie Porady na zdrady 2. 

Czy makijaż i taniec na wysokich obcasach oraz w peruce będą dla niego wyzwaniem?  Tego dowiemy się wkrótce!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.