Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel rozstaje się z TVP?! Decyzja stacji zaskoczyła widzów!

Poznaliśmy nazwisko następcy uwielbianego prezentera

Redakcja VIVA! 14 listopada 2019 08:53
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Telewizja publiczna od kilku miesięcy zaskakuje widzów zmianą wizerunku. Władze stacji stawiają na nowe twarze, rozstając się z osobami, które od dawna pracowały w TVP. Na wizji nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan i Moniki Zamachowskiej, a Michał Olszański powróci w zupełnie innym programie. Najnowsze doniesienia wskazują, że nie jest to koniec rewolucji w publicznej.

Tomasz Kammel odchodzi z TVP?

Jak informuje portal PudelekTomasz Kammel nie poprowadzi kolejnej edycji Dance, Dance, Dance. Ta wiadomość zaskoczyła fanów prezentera, jednak w środowisku telewizyjnym spodziewano się, że władze stacji podejmą taką decyzję. Kilka tygodni temu posadę w tanecznym show straciła również Barbara Kurdej-Szatan.

Okazuje się, że popularnego i lubianego prowadzącego ma zastąpić Adam Zdrójkowski, znany z serialu Rodzinka.pl. Jeśli chodzi o aktorkę, jej następczynią jest Marcelina Zawadzka – nie tylko w przypadku programu Dance, Dance, Dance, ale i The Voice od Poland.

Duet Zawadzka – Zdrójkowski w The Voice of Poland nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących Dance, Dance, Dance”, zdradziła osoba związana z produkcją.

„Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów”, dodała w rozmowie z portalem Pudelek.

Tomasz Kammel od 1997 roku związany jest z TVP. Decyzja stacji zaniepokoiła wielbicieli prowadzącego Pytania na śniadanie i The Voice of Poland – fani dziennikarza zastanawiają się, czy zachowa posadę w telewizji publicznej. 

Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan

basia_kurdej_szatan_tomasz_kammel
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.