Pytanie na Śniadanie, TVP
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zwolniono kolejną osobę z Pytania na śniadanie! Decyzja TVP zaskakuje...

Telewizja Polska wydała oświadczenie

Ksenia Krasko 13 sierpnia 2019 14:56
Pytanie na Śniadanie, TVP
Fot. East News

Telewizja Polska wciąż pracuje nad zdobywaniem nowych widzów, stąd duże zmiany w popularnych programach, takich jak The Voice of Poland lub Pytanie na śniadanie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w śniadaniówce nie zobaczymy już Michała Olszańskiego, a w Voice – Barbary Kurdej-Szatan. Zarząd stacji podjął decyzje o kolejnym zwolnieniu, tym razem na znacznie wyższym stanowisku.

Zwolnienia w TVP: zmiany w programie Pytanie na śniadanie

Telewizja Polska podjęła kolejną zaskakującą decyzję, tym razem o zmianie szefowej programu Pytanie na śniadanie. Katarzyna Adamiak-Sroczyńska potwierdziła te doniesienia i przyznała, że o zwolnieniu dowiedziała się... będąc na urlopie.

„Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaję być producentem Pytania na śniadanie. Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencję. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego, co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi”, napisała na Facebooku Adamiak-Sroczyńska, zanim usunęła post ze swojego profilu.

Portal Plejada poprosił Telewizję Polską o komentarz. „Pani Katarzyna Adamiak-Sroczyńska od 18. lipca jest Pełnomocnikiem Zarządu ds. TVP Rozrywka. Jej zadaniem będzie przedstawienie wizji rozwoju i uatrakcyjnienia tego kanału, podobnie jak miało to miejsce w przypadku jej działań przy Pytaniu na śniadanie”, informuje zespół rzecznika TVP.

„Pani Adamiak-Sroczyńska wciąż pozostaje producentem nowych formatów rozrywkowych w TVP. Program Pytanie na śniadanie odniósł sukces i udowodnił, że skutecznie może rywalizować z konkurencją. Nowym producentem programu zostanie osoba, która miała doświadczenie przy realizacji formatów rozrywkowych i zagwarantuje dalszy rozwój programu”, oświadcza TVP w rozmowie z Plejadą.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska była rzecznikiem prasowym prezydenta RP Andrzeja Dudy, współpracowała też z dziennikiem Metro i Programem III Polskiego Radia. 

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, TVP, PnŚ
Fot. Bartosz Krupa/East News

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.