Pytanie na Śniadanie, TVP
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zwolniono kolejną osobę z Pytania na śniadanie! Decyzja TVP zaskakuje...

Telewizja Polska wydała oświadczenie

Ksenia Krasko 13 sierpnia 2019 14:56
Pytanie na Śniadanie, TVP
Fot. East News

Telewizja Polska wciąż pracuje nad zdobywaniem nowych widzów, stąd duże zmiany w popularnych programach, takich jak The Voice of Poland lub Pytanie na śniadanie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w śniadaniówce nie zobaczymy już Michała Olszańskiego, a w Voice – Barbary Kurdej-Szatan. Zarząd stacji podjął decyzje o kolejnym zwolnieniu, tym razem na znacznie wyższym stanowisku.

Zwolnienia w TVP: zmiany w programie Pytanie na śniadanie

Telewizja Polska podjęła kolejną zaskakującą decyzję, tym razem o zmianie szefowej programu Pytanie na śniadanie. Katarzyna Adamiak-Sroczyńska potwierdziła te doniesienia i przyznała, że o zwolnieniu dowiedziała się... będąc na urlopie.

„Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaję być producentem Pytania na śniadanie. Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencję. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego, co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi”, napisała na Facebooku Adamiak-Sroczyńska, zanim usunęła post ze swojego profilu.

Portal Plejada poprosił Telewizję Polską o komentarz. „Pani Katarzyna Adamiak-Sroczyńska od 18. lipca jest Pełnomocnikiem Zarządu ds. TVP Rozrywka. Jej zadaniem będzie przedstawienie wizji rozwoju i uatrakcyjnienia tego kanału, podobnie jak miało to miejsce w przypadku jej działań przy Pytaniu na śniadanie”, informuje zespół rzecznika TVP.

„Pani Adamiak-Sroczyńska wciąż pozostaje producentem nowych formatów rozrywkowych w TVP. Program Pytanie na śniadanie odniósł sukces i udowodnił, że skutecznie może rywalizować z konkurencją. Nowym producentem programu zostanie osoba, która miała doświadczenie przy realizacji formatów rozrywkowych i zagwarantuje dalszy rozwój programu”, oświadcza TVP w rozmowie z Plejadą.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska była rzecznikiem prasowym prezydenta RP Andrzeja Dudy, współpracowała też z dziennikiem Metro i Programem III Polskiego Radia. 

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, TVP, PnŚ
Fot. Bartosz Krupa/East News

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, rzeczniczka prezydenta Andrzeja Dudy

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.