Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

To ona będzie zajmowała się małym Heniem. Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła opiekunkę

To bliska rodzinie osoba

Rafał Kowalski 18 czerwca 2020 16:54
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje wielkie marzenie o zostaniu mamą po raz trzeci. Teraz wraz z mężem prezenterka każdą decyzją chce uchylić małemu Heniowi nieba. Rodzice chłopca właśnie zaplanowali długi wyjazd poza Warszawę, który ma dać maleństwu mnóstwo świeżego powietrza. Wiadomo też, czy Henrykiem zajmie się profesjonalna opiekunka.

Czy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie miał opiekunkę?

Gdy do Europy nie dotarł jeszcze koronawirus gwiazda TVN opowiadała nam o swoim złożonym planie na pierwsze tygodnie po ciąży. „„Chcieliśmy wynająć dom we Francji albo w Hiszpanii. Chcieliśmy tam być przez jakiś czas. Na pewno nie będę chciała wrócić do pracy szybko. Wiesz, my się długo naczekaliśmy na tego małego”, opowiadała nam prezenterka podczas ramówki stacji. Później, gdy pandemia objęła także Polskę, a granice zostały zamknięte, ulubienica widzów zmieniła swoje postanowienie. „Na pewno się odizolujemy. Mamy już plan gdzie, ale to będzie w Polsce. Wybierzemy się do miejsca, gdzie Małgosia będzie mogła odpocząć, dojść do siebie. Gdzie będzie dużo zieleni, nasze psy będą biegały, dzieciaki będą się bawiły”, opowiadał na sesji do VIVY! Radosław Majdan.

Nasze informacje, które podawaliśmy jako pierwsi, potwierdził dziennik Fakt. „Chcą odpocząć na łonie natury. Rodzice Gosi mają wielki dom na pustkowiu z pięknym ogrodem, a dookoła jest las. Lepszych warunków na pierwsze tygodnie z dzieckiem nie można sobie wymarzyć", zdradził gazecie informator. Dodał też, że Henio będzie miał dodatkową opiekę, ale… w postaci mamy Małgorzaty Rozenek-Majdan! „Gosia cieszy się, że będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad Heniem. Nie chce zatrudniać na razie żadnych niań, a babcia nie może się doczekać momentu, by zająć się wnukiem”, zaznaczyło źródło Faktu.

I my przychylamy się do zdania, że babcia to najlepsza niania z możliwych. Życzymy całej rodzinie pięknego czasu spędzonego poza stolicą. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.