Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram @m_wisniewski1972
O TYM SIĘ MÓWI

To już rok! Tak Pola i Michał Wiśniewscy świętują rocznicę ślubu. Piękne wpisy

Para zamieściła w sieci zdjęcia z ceremonii

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2021 17:16
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Ich związek wciąż budzi ogromne emocje. Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty 13 kwietnia 2020 roku. Jego wybranką jest tajemnicza Pola, z którą doczekał się synka. Falco Amadeus przyszedł na świat pod koniec stycznia tego roku. Teraz para świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji zamieścili w sieci wyjątkowe zdjęcia...

Michał Wiśniewski o piątym ślubie. Tak wyglądała uroczystość

Zaczęli być ze sobą w kwietniu 2019 roku. Zamieszkali razem w lipcu, zaręczyli się prawdopodobnie w listopadzie lub grudniu, zaś ślub wzięli 13. kwietnia 2020 roku. I wywołali nie lada sensację! Michał Wiśniewski długo utrzymywał w tajemnicy te spektakularne momenty z życia prywatnego oraz wizerunek ukochanej. Być może dlatego, że Pola jest jego piątą żoną.

Jak sam podkreśla, jest inna niż jego poprzednie partnerki. Nie zależy jej na pławieniu się z blichtrze sławy i ogrzewaniu w błysku fleszy. Ma za sobą różne doświadczenia i z liderem Ich Troje po prostu stworzyła rodzinę. W styczniu tego roku para powitała na świecie synka, któremu nadali imiona Falco Amadeus

Teraz zakochani zamieścili w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu, który odbył się rok temu, w  trakcie pandemii. Fotografie są naprawdę wyjątkowe i zostały wykonane dokładnie w dniu, w którym powiedzieli sobie „tak”.

„Rok od ślubu i prawie dwa lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś”, podpisał zdjęcie, na którym namiętnie całuje żonę, Michał Wiśniewski.

Na odpowiedź jego ukochanej nie trzeba było długo czekać!

Czytaj także: Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem? Jego najnowsze zdjęcie wywołało w sieci burzę!

Pola Wiśniewska o ślubie z Michałem. Zamieściła osobistą fotografię

Żona nie pozostała mu dłużna. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię, na której zakochani czule się obejmują.

„Marek Hłasko napisał: Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie, że zbyt wiele doświadczenia, albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie. My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z Michałem szansę na szczęśliwe życie. Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko”, podpisała ją Pola Wiśniewska.

Internauci w komentarzach składają zakochanym gratulacje i życzą kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu. My również dołączamy się do tych życzeń!

Warto przypomnieć, że lider Ich Troje zadeklarował w rozmowie z Izabelą Janachowską, że gdy pandemia koronawirusa zostanie okiełznana, z chęcią zorganizują wielką uroczystość z pompą, na którą zaproszą rodzinę, przyjaciół i bliskich. Trzymamy kciuki, żeby nastąpiło to jeszcze w tym roku!  

Czytaj także: Michał Wiśniewski snuje plany o szóstym dziecku. Artysta ma w związku z nim jedno marzenie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…