Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Chłopiec otrzymał oryginalne imię

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2021 08:32
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski został ojcem! Jak podaje Fakt, lider zespołu Ich Troje właśnie powitał na świecie swoje piąte dziecko - chłopca o imieniu Falco Amadeus. Poznajcie szczegóły!

Michał Wiśniewski został ojcem

Miniony rok był dla Michała Wiśniewskiego przełomowy. Wokalista stanął na ślubnym kobiercu u boku Poli, z którą spotykał się od 2019 roku. Kila miesięcy po ślubie okazało się, że para spodziewa się dziecka. Początkowo sami zainteresowani nie komentowali doniesień, ale w sierpniu 2020 roku Michał Wiśniewski potwierdził informację w rozmowie z Na Żywo: „Tyle już wychowałem, że dam radę także przy kolejnym dziecku”, powiedział. 

Chwilę później na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawilo się krótkie nagranie z USG, na którym muzyk wyjawił imię i płeć piątego dziecka. O oczekiwaniu narodzin w sumie już dziewiątego dziecka pary (jeśli liczyć ich potomstwo łącznie, bowiem Pola również ma czwórkę dzieci z poprzednich związków) Michał Wiśniewski opowiedział w rozmowie z Faktem w grudniu: „Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału”, powiedział muzyk. 

Jak podaje Fakt, Michał Wiśniewski właśnie po raz piąty został ojcem. Na świat przyszedł chłopiec, któremu para dała oryginalne imię Falco Amadeus.

Przypomnijmy, że lider Ich Troje ma już piątkę dzieci z poprzednich związków - Xaviera Michała i Fabienne Martę (z byłą żoną, Martą „Mandaryną” Wiśniewską), Etiennette Annę i Vivienne Viennę (z byłą żoną Anną Świątczak).  Falco Amadeus jest więc piątym dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Serdecznie gratulujemy! 

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewski, piąta żona Wiśniewskiego
Fot. Instagram @michalwisniewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.