The Voice od Poland - nowa edycja. Kto będzie jurorem?
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy nazwiska nowych trenerów „The Voice of Poland”! Nie brakuje zaskoczeń

Kogo zabraknie, a kto... wróci na słynny fotel?

Ksenia Krasko 6 sierpnia 2021 11:15
The Voice od Poland - nowa edycja. Kto będzie jurorem?

Przygotowania do nowej edycji „The Voice of Poland” już trwają i zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nastąpi zmiana w składzie jurorów. Jak dotąd nie ujawniano, kto tym razem zaopiekuje się utalentowanymi uczestnikami, ale teraz już wszystko jest jasne – nazwiska gwiazd podano w piątkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie”. W show zabraknie Michała Szpaka, o czym wokalista poinformował wcześniej, ale niespodzianek nie zabraknie. I wydaje się, że fani „Voice’a” nie będą narzekać.

„The Voice od Poland” - nowa edycja. Zmiany

Rozśpiewane show „The Voice of Poland” cieszy się wielką popularnością, dlatego wielbiciele tego formatu z niecierpliwością czekają na nową, dwunastą już, edycję programu. Kiedy z „Voice’m” pożegnał się Michał Szpak, plotki sugerowały, że jego miejsce zajmie Rafał Brzozowski, ale te doniesienia się nie potwierdziły. Edyta Górniak także zrezygnowała z udziału w show. Nie pojawi się też Urszula Dudziak.

The Voice od Poland - nowa edycja. Kto będzie jurorem?

Jak tylko poinformowano, że powstaje nowa edycja show, fani zaczęli zastanawiać się, kto zasiądzie na słynnych fotelach. Przypomnijmy, że w poprzednich latach w roli trenerów sprawdzali się m.in. Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Kayah, Adam Nergal Darski, Margaret i Kamil Bednarek.

Zobacz też: Michał Szpak żegna się z „The Voice of Poland”. Wiadomo już, kto zajmie jego miejsce

Nowa edycja „The Voice od Poland” - jurorzy

Kto zaopiekuje się uczestnikami? To już pewne – jak ogłoszono w „Pytaniu na śniadanie”, jurorskie fotele zajmą Tomson i Baron, Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, którzy już mieli okazję sprawdzić się w te roli i wracają do programu po przerwie, oraz nowa twarz, czyli wokalistka Sylwia Grzeszczak.

The Voice od Poland - Sylwia Grzeszczak nową jurorką show
Fot. Jan Bogacz/TVP

„Jestem podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to, co wydarzy się na scenie „The Voice od Poland”, inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale, które będą chciały się rozwijać. Zależy mi, aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać”, zapewniła Sylwia Grzeszczak.

Zobacz też: „Ja chyba jestem taki urwis, a ty jesteś spokojny”. Miłość od pierwszego wejrzenia Sylwii Grzeszczak i Libera. „Ślub jest naszą prywatnością”, mówią

„[...] można powiedzieć, że „The Voice od Poland” to program kultowy. To, co towarzyszyło mi kiedyś, i będzie towarzyszyć w najnowszej edycji, to stres związany z żegnaniem uczestników. Decyzje dotyczące tego, kto przejdzie do kolejnego etapu, a czyja przygoda się zakończy, są tak trudne, że zawsze jestem tym bardzo przejęta”, stwierdziła Justyna Steczkowska, wspominając edycje, w których już brała udział.

The Voice od Poland: Justyna Steczkowska wraca do programu
Fot. Jan Bogacz/TVP

Z powrotu do programu cieszy się też Marek Piekarczyk. „Kiedyś „The Voice of Poland” było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i odwagę młodych ludzi, walczących o swoje marzenia. [...] Liczę na to, że mam jeszcze wyczucie, żeby odkryć osobowość, która kryje się za wyjątkowym głosem [...]”.

Będziecie oglądać nową edycję „Voice’a”? 

The Voice od Poland: Marek Piekarczyk wraca na fotel jurorski
Fot. Jan Bogacz/TVP

The Voice od Poland - Tomson i Baron w nowej edycji programu
Fot. Jan Bogacz/TVP

The Voice od Poland 12 edycja - nowi jurorzy
Fot. Jan Bogacz/TVP

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.