Konrad Szczęsny 31 maja 2017 07:30
1/8
Amal Clooney, Beyonce, Amal Clooney w ciąży, Beyonce w ciąży
Copyright @beyonce.com/Getty Images
1/8

Beyonce i Amal Clooney już niedługo zostaną mamami. Obie urodzą bliźnięta i – jak mówi się na salonach – zostały one poczęte z wykorzystaniem metody in vitro. Żona George'a Clooneya może zacząć rodzić w każdej chwili, zaś Beyonce powije bliźnięta już... za tydzień! Głośno jest zresztą o jej wymaganiach dotyczących porodu: podobno gwiazda żąda, by w jego trakcie milczeli nawet... lekarze go odbierający.

 

Polecamy też: Amal i George Clooneyowie już niebawem powitają na świecie bliźnięta. Jak przygotowują się do nowej roli?

 

Najsłynniejsza bliźnięta w show-biznesie: Dion, Carey, Martin, Lopez

 

W naszej galerii zebraliśmy najpiękniejsza zdjęcia gwiazd z pociechami. Łączy je jedno: ich dzieci to bliźnięta, zaś o ich przyjściu na świat informowały media na całym świecie. Część z nich została poczęta metodą in vitro, część naturalnie. Nie zmienia to faktu, że od momentu narodzin cieszą się miłością rodziców, ich opieką oraz mają zapewnione atrakcje, o których większość śmiertelników może tylko pomarzyć...

 

Zobacz także: Amal Clooney po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch. Gwiazda olśniła podczas gali rozdania Cezarów

2/8
Copyright @
2/8

Celine Dion została mamą bliźniąt, Nelsona Angelila i Eddyego Angelila, w 2010 r. Zostali oni poczęci metodą in vitro, podobnie jak najstarszy syn gwiazdy, René Charlesa (urodzony w 2001 r.).

 

Polecamy też: „Trzymam w swoim sercu miłość do Ciebie i mnie”. Céline Dion w hołdzie zmarłemu mężowi

3/8
Copyright @
3/8

Jedyne dzieci Mariah Carey, bliźnięta Moroccan Scott CannonMonroe Cannon, to owoc związku diwy z aktorem Nickiem Cannonem. Przyszły na świat w 2011 r., dokładnie trzy lata po zawarciu związku małżeńskiego przez parę.

 

Polecamy też: Sylwestrowa wpadka, rozstanie z narzeczonym, medialny lincz. Czy dzieci uratują zszargany wizerunek Mariah Carey?

 

4/8
Julia Roberts
Copyright @EAST NEWS
4/8

Dzieci Julii Roberts, bliźnięta Hazel Patricia i Phinnaeus Walter, urodziły się 28 listopada 2004 r. i są owocem związku aktorki z operatorem Dannym Moderem. Poza tym gwiazda ma jeszcze syna Henry'ego Daniela, urodzonego 18 czerwca 2007 r. 

 

Polecamy też: Julia Roberts pobiła rekord! Jako pierwsza kobieta w historii została okrzyknięta...

5/8
Angelina Jolie i Brad Pitt
Copyright @East News
5/8

Brad Pitt i Angelina Jolie powitali na świecie bliźnięta Vivienne i Knoxa w 2008 roku. Prawa do pierwszych zdjęć potomków aktorskiej pary wspólnie kupiły magazyny People i Hello! za sumę 14 milionów dolarów, co uczyniło je najdroższymi fotografiami dzieci gwiazd w historii. Otrzymane w ten sposób pieniądze zasiliły konto Fundacji Jolie-Pitt.

 

Polecamy też: Brad Pitt poddał się terapii. „Dzieci są prawdziwym powodem, dla którego zdecydował się wytrzeźwieć’’

6/8
Ricky Martin z synami, Matteo Martin, Valentino Martin
Copyright @Getty Images
6/8

Ricky Martin został po raz pierwszy ojcem w sierpniu 2010 r. Wówczas na świat przyszli jego synowie: Matteo i Valentino. Urodziła ich matka zastępcza.

 

Polecamy też: Czuły ojciec, przystojny mężczyzna i filantrop. Za co miliony kochają Ricky'ego Martina?

7/8
Jennifer Lopez, okładka, People
Copyright @ONS
7/8

Jennifer Lopez 22 lutego 2008 urodziła córeczkę Emmę Maribel i synka Maximiliana „Maxa” Davida. Magazyn „People” zapłacił 6 milionów dolarów za pierwszą sesję z dziećmi. Bliźnięta są owocem związku gwiazdy i Marca Anthony'ego.

 

Polecamy też: Jennifer Lopez ma nowego chłopaka. Kim jest wybranek piosenkarki?

8/8
Neil Patrick Harris i David Burtka z synami Gildenem  i Harrisem Harperem na premierze filmu "Smerfy 2" w Los Angeles
Copyright @ONS
8/8

Neil Patrick Harris i jego partner David Burtka wychowują razem dwójkę dzieci: syna Gideona Scotta i córkę Harper Grace. Bliźnięta przyszły na świat w 2010 r. Urodziła je surogatka.

 

Zobacz także: Były nagie pary, Big Brother, żony i córki głów państwa, ciąże, dzieci. 19 kultowych okładek VIVY!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?