Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Jennifer Lopez ma nowego chłopaka. Kim jest wybranek piosenkarki?

Weronika Bruździak-Gębura 10 marca 2017 17:30
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez ma nowego partnera. Jest równie sławny i równie zamożny jak ona. Kim jest Alex Rodriguez?

Kim jest Alex Rodriguez?

41-letni Alex Rodriguez, nowy chłopak Jennifer Lopez, to emerytowany amerykański bejsbolista. Urodził się w Nowym Jorku jako syn rodowitych Dominikańczyków.  A-Rod, bo taki nosił przydomek, uważany jest za jednego z najlepszych graczy wszech czasów. Rodriguez przez 22 lata grał na pozycjach trzeciobazowego i łącznika w zespołach Seattle Marines, Texas Rangers i New York Yankees. Rodriguez obecnie pracuje jako sportowy komentator dla stacji FOX Sports. Mimo zakończenia kariery, jego roczne zarobki sięgają 20 milionów dolarów.

Jego życie nie obyło się bez głośnych skandali. Bejsbolistę przez wiele lat oskarżano o doping, ten jednak zaprzeczał. Dopiero w 2009 roku przyznał, że w latach 2001-2003 zażywał środki dopingujące. W skandale obfitowało też życie prywatne sportowca. Spotykał się z hollywoodzkimi aktorkami: Kate Hudson i Cameron Diaz, zaś w 2008 roku wdał się w romans z Madonną, przez co rozwiódł się z żoną, Cynthią Scurtis.

Polecamy też: Ikona seksu. Jaki jest sekret Jennifer Lopez na perfekcyjną sylwetkę? Oto 9 gorących zdjęć gwiazdy​

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spotykają się od 4 miesięcy

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się 12 lat temu podczas meczu New York Yankees przeciwko New York Mets. Od razu wpadli sobie w oko, jednak oboje byli zajęci.

Lopez i Rodriguez spotykają się od czterech miesięcy. Ostatnio sportowiec został przyłapany na backstage’u koncertu piosenkarki w Planet Hollywood w Las Vegas. Według doniesień amerykańskich tabloidów, nie mieszkają razem, ale widują się kilka razy w miesiącu. Piosenkarka mieszka w Los Angeles, a jej nowy partner - w Miami, bo chce być bliżej córek, jednak Rodriguez posiada też rezydencję w mieście aniołów.

Piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Alex Rodriguez ze związku z Cynthią Scurtis ma dwie córki: 12-letnią Natashę i 8-letnią Ellę, zaś Jennifer Lopez wychowuje 9-letnie bliźnięta, Maxa i Emmę, które urodziły się ze związku z piosenkarzem Markiem Anthonym.

Fani Jennifer Lopez są zdziwieni, bowiem jeszcze niedawno 47-letnia piosenkarka spotykała się z młodszym o 17 lat kanadyjskim raperem Drake’iem. Z kolei Alex Rodriguez kilka miesięcy temu rozstał się z bizneswoman pracującą w Dolinie Krzemowej, Anne Wojcicki, z którą spotykał się przez rok.

Polecamy też: Drake i poprzednicy, czyli wszyscy (znani) mężowie, kochankowie i bliscy przyjaciele Jennifer Lopez​

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.