Z ŻYCIA GWIAZD

Czuły ojciec, przystojny mężczyzna i filantrop. Za co miliony kochają Ricky’ego Martina?

Wokalista świętuje dziś 49. urodziny!

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2020 08:53

Choć Ricky Martin lata największej popularności ma już za sobą, wciąż wzbudza duże zainteresowanie fanów i mediów. Od czasu słynnego coming outu z marca 2010 roku i ogłoszenia, że został ojcem bliźniaków Matteo i Valentina (w sierpniu 2008 roku), prasa i portale internetowe na bieżąco komentują wydarzenia z jego życia zawodowego i osobistego. Tak było w przypadku zaręczyn gwiazdora z partnerem, 32-letnim malarzem pochodzącym z Syrii, Jwanem Yosefem w listopadzie 2016 roku czy ich ślubu dwa lata później.

Życie prywatne Ricky’ego Martina

Komentarze w Internecie nie pozostawiają wątpliwości: dla wielu osób pochodzący z Portoryko Ricky Martin to wciąż symbol seksu, o którym pisze się „jest jak wino: im starszy, tym lepszy”. Choć lata mijają, on wydaje się pełen sił witalnych, które zapewne zawdzięcza swoim dzieciom – 12-letnim Matteo i Valentino, dwuletniej córce Lucii oraz rocznemu synkowi Rennowi – a także szczęściu w życiu osobistym.

W sierpniu 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. Od 2010 roku Martinowi w wychowywaniu chłopców pomagał Carlos Gonzales-Albelli, ale po prawie czterech latach związku para rozstała się. Mówiono, że wokalista szybko zapomni o rozstaniu dzięki nawałowi pracy. W tamtym czasie muzyk rzeczywiście w pełni poświęcił się nagrywaniu nowych piosenek.

Artysta rzadko pojawia się publicznie, ale nie tylko z tego powodu wzbudził ogromne zainteresowanie na gali amfAR w 2016 roku. Pojawił się na niej w towarzystwie malarza Jwana Yosefa, a po uroczystości paparazzi nie dawali parze spokoju. W końcu muzyk postanowił zaspokoić ciekawość fanów oraz tabloidów, i potwierdził łączącą ich relację. W 2018 roku Martin i Yosef poinformowali, że są już po ślubie.

Dzieci Ricky'ego Martina: Matteo, Valentino, Lucia i Renn

Na Instagramie Ricky’ego Martina dość rzadko pojawiają się rodzinne zdjęcia, ale wokalista nie ma żadnego problemu z pokazywaniem ukochanych dzieci. Wstrzymuje się jedynie na początku, gdy są zupełnie małe.

Urocze fotografie Matteo i Valentino najczęściej pojawiają się na profilu artysty, i nie da się nie zauważyć, że chłopcy uwielbiają pozować tacie. To samo należy powiedzieć o ślicznej Lucii, która niedawno skończyła dwa latka. Na rodzinnych zdjęciach coraz częściej pojawia się też czwarte dziecko muzyka, syn Renn.

Ricky Martin jest nie tylko utalentowanym muzykiem i czułym ojcem, ale i filantropem. Wykorzystuje swoją działalność, aby pomagać najbiedniejszym i pokrzywdzonym przez los – założył m.in. fundację, która ma przeciwdziałać współczesnemu niewolnictwu. Czym jeszcze zdobywa sympatię mediów i fanów? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?