Amal i George Clooney
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOSNO

Amal i George Clooneyowie zostali rodzicami! Poznajcie imiona ich dzieci

Weronika Kostyra 6 czerwca 2017 18:45
Amal i George Clooney
Fot. Getty Images

Amal i George Clooneyowie powitali na świecie swoje pierwsze dzieci, bliźnięta – chłopca i dziewczynkę. Jakie noszą imiona?

 

Na świat przyszły bliźniaki: Alexander i Ella. O ich narodzinach poinformował rzecznik prasowy pary w rozmowie z magazynem „People”. Okazuje się, że zarówno świeżo upieczona mama, jak i dzieci, czują się bardzo dobrze.

 

Ciąża Amal Clooney

 

Kiedy w lutym ogłosili informację o ciąży, nikt nie wierzył, że wieczny chłopiec w końcu się ustatkuje.  Termin porodu przewidywany trochę wcześniej ze względu na ciążę bliźniaczą. Rodzicom zależało by wszystko było gotowe na przyjście na świat dzieci i urlop macierzyński, a pracy mieli… dwa razy więcej!

 

Co przygotowali dla dzieci?

 

Para chce, by bliźnięta urodziły się i wychowywały w Londynie. W pierwszych lata ich życia będą spędzać też dużo czasu w domu w Sonning w Berkshire, aby rodzeństwo zaznało spokoju angielskiej prowincji. Choć Amal planuje wrócić do pracy pół roku po porodzie, to już wie, że jej życie będzie od tej pory wyglądać zupełnie inaczej, dlatego bierze pod uwagę wykonywanie części obowiązków w swoim domowym gabinecie. Nie zamierza jednak porzucać kariery prawniczej, na którą tak ciężko pracowała.

 

Małżeństwo urządza też pokój dla dzieci. Zatrudnili w tym celu projektantkę wnętrz, Ilsę Crawford, która słynie z „holistycznego podejścia do designu”. Nie chcieli się jednak spieszyć i dekorację pokoju rozpoczęli dopiero, gdy przyszła mama była w 6 miesiącu ciąży. Sami wybrali i kupili wiele elementów wyposażenia dziecięcego pokoju, między innymi w trakcie swojej niedawnej podróży do Paryża.

 

George i Amal zdecydowali się nie zatrudniać niani na pełen etat. Na początku skorzystają jedynie z pomocy pielęgniarki przy przyzwyczajaniu dzieci do zasypiania o określonej porze. Mama Amal, Baria Alamuddin, obiecała pomóc w opiece nad wnukami.

 

Zobacz także: Amal Clooney po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch. Gwiazda olśniła podczas gali rozdania Cezarów

 

George Clooney w garniturze

 

Jak mówią plotki, Amal jest w ciąży bardzo wrażliwa, ale czuje się dobrze, tymczasem aktor tak mówił o tym nowym doświadczeniu:

 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani. To będzie przygoda. Jesteśmy przygotowani i przyjmujemy to z otwartymi ramionami”.

 

George Clooney w wywiadzie opowiedział też, jak powiadomił znajomych o tym, że zostanie ojcem: „Wszyscy przyjaciele w moim wieku są już po. Ich dzieci są już dorosłe i wyjechały na studia. Pewnego razu poszliśmy na kolację. Było nas ośmiu. Gdy im powiedziałem, początkowo byli wspierający, powtarzali, że wszystko będzie w porządku i że to pokocham. Aż zapadła niezręczna cisza. Nagle zaczęli wydawać odgłosy płaczących dzieci. Wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem”.

 

Wspomniał też o Jeanie Paulu Belmondo, który po raz czwarty został ojcem, gdy miał 70 lat.

„W tej sytuacji czuję się całkiem młodym 55-letnim ojcem. Nie mogę się doczekać kiedy nowy rozdział Clooney’ów zacznie się pisać.”

 

Zobacz także: Amal Clooney zachwyca w ciążowych stylizacjach! Poznaj sekrety jej wizerunku

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.