Marek Torzewski ma raka. Agata Torzewska o nowotworze ojca
Fot. GERARD/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Słynny polski tenor, Marek Torzewski ma nowotwór. Jego córka zamieściła poruszający apel

„Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę”

Gabriela Czernecka 11 czerwca 2019 21:18
Marek Torzewski ma raka. Agata Torzewska o nowotworze ojca
Fot. GERARD/REPORTER

Marek Torzewski ma poważne problemy zdrowotne. Słynny polski tenor zmaga się z nowotworem. Jak wyznała córka Marka Torzewskiego, Agata, artysta choruje od kilku miesięcy: „Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę”, wyjawia.

Marek Torzewski zmaga się z nowotworem

Marek Torzewski jest jednym z najpopularniejszych polskich tenorów. Największą sławę przyniosła mu piosenka Do przodu Polsko, która została nawet uznana za oficjalny hymn polskiej reprezentacji piłkarskiej. Pod koniec lat 90. postanowił na stałe wyjechać do Belgii. Niestety okazuje się, że artysta nie ma ostatnio lekko. Marek Torzewski zmaga się z nowotworem.

O chorobie słynnego tenora poinformowała właśnie jego córka, Agata.

„On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy. (...) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy. (...)”, mówi córka Marka Torzewskiego w rozmowie z serwisem plejada.pl.

Artyście życzymy więc dużo zdrowia! 

Marek Torzewski ma raka. Agata Torzewska o nowotworze ojca
Fot. GERARD/REPORTER

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.