Kto jest rekordzistą?

Monika Katarzyna Krupska 21 lipca 2018 20:06

Ślub to jedna z najpiękniejszych uroczystości w życiu, podczas której pary składają sobie przysięgę małżeńską. Obiecują sobie nie tylko miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ale i niemożliwość opuszczenia ukochanego „aż do śmierci”. Nie wszystkie gwiazdy jednak traktują przysięgę poważnie, bowiem w show-biznesie co raz słyszy się o szybkich ślubach i jeszcze szybszych rozwodach.

Zobaczcie naszą galerię krótkich małżeństw gwiazd. Jak myślicie ile trwał najkrótszy mariaż?   

1/5
Kim Kardashian i Kris Humphries
Copyright @GettyImages
1/5

Obecna żona Kanyego Westa, Kim Kardashian również może „pochwalić się” krótkim małżeństwem. Celebrytka żoną Krisa Humphriesa była zaledwie przez 72 dni. Ślub jak i rozwód pary był bardzo medialny. 

2/5
Dorota Szelągowska, Adam Sztaba
Copyright @EastNews
2/5

Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą w nieformalnym związku żyli 11 lat. Gdy w końcu zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu wydawać by się mogło, że będą żyli razem przez kolejne długie lata. Niestety para rozwiodła się już po roku. Obecnie zarówno Dorota jak i Adam mają nowych partnerów, z którymi są p ślubie.

3/5
Pamela Anderson Kid Rock
Copyright @GettyImages
3/5

W 2007 roku po zaledwie czterech miesiącach małżeństwa Pamela Anderson rozwiodła się z Kidem Rockiem. Gwiazda Słonecznego Patrolu napisała na swojej stronie internetowej, że Kid jest fantastycznym człowiekiem, jednak nie pasuje do niej. Ich małżeństwo trwało równo 122 dni. 

4/5
Mateusz Damięcki i Monika Krogulska
Copyright @EastNews
4/5

Małżeństwo Mateusza Damięckiego z Moniką Krogulską trwało zaledwie osiem miesięcy. Według Super Expressu, który rozmawiał z mamą aktora Joanną decyzję o rozwodzie podjęła Monika. Tryb życia aktora miał być główną przyczyną rozpadu ich związku.

5/5
Britney Spears, krótkie małżeństwo
Copyright @EastNews
5/5

Rekordzistką w najkrótszym małżeństwie jest Britney Spears! Gdy artystka miała 22 lata wyszła za mąż za Jasona Alexandra. Małżeństwo trwało 2 dni i 7 godzin, czyli dokładnie 55 godzin. Ślub odbył się w Las Vegas. Para do ołtarza poszła ubrana „na sportowo”.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.