Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zaprosiła tatę na baby shower. Jak dziś wygląda?

Między modelką a jej ojcem nie zawsze było dobrze...

Rafał Kowalski 12 października 2019 07:02
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Dziś życie Joanny Krupy jest wypełnione radością, bogactwem i świetnymi relacjami z najbliższymi, jednak nie zawsze tak było. Gdy jako kilkuletnia dziewczynka, modelka przeprowadziła się z rodziną do Ameryki, szybko tata gwiazdy i jej siostry przestał dokładać się do budżetu domowego, aż w końcu panie straciły z mężczyzną kontakt. Po wielu latach, gdy Asia Krupa stała się gwiazdą, Steven Krupa (o polskim imieniu Zbigniew) naprawił z nią relację i dziś cała rodzina dobrze się dogaduje. Tata modelki pojawił się nawet na baby shower, który zorganizowała ciężarna ulubienica widzów.

Jak wygląda tata Joanny Krupy? Historia rodziny

Tak jak wspominaliśmy modelkę i jej siostrę Martę wychowywała przede wszystkim mama Jolanta. Jak dziś Joanna Krupa dogaduje się z ojcem? Jak to, że tata, który z zawodu jest inżynierem, odszedł od rodziny wpłynęło na ich relację? „Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką”, powiedziała kilka miesięcy temu VIVIE.pl Joanna Krupa.

W tej samej rozmowie pani Jolanta zdradziła, dlaczego po 27 latach małżeństwa rozstała się z ojcem Asi i Marty. „Nie byliśmy tymi osobami, które mogą razem spędzić życie. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie. […] Byliśmy ze sobą bardzo długo. Kiedy dziewczyny były już bardzo dorosłe, w 2007 roku podjęliśmy decyzję, że nie musimy już być razem dla dzieci. Jesteśmy w przyjaźni, nie ma żadnych problemów i możemy na siebie liczyć”, usłyszeliśmy podczas wywiadu wideo.

Dziś mama Asi i Marty Krupy znów jest szczęśliwie zakochana. Okazuje się, że na ułożyła sobie ona życie na nowo i wzięła drugi ślub! Choć wcześniej długo żyła razem z byłym mężem dla dobra córek… „Samotnej matce zawsze jest ciężko, bo albo musisz się poświęcić się dla dzieci i zostać z osobą, które są ich ojcem, albo musisz wybrać swoje szczęście. […] Teraz moje życie jest pełne szczęścia, dzięki moim dziewczynom żyję jak królowa. Poukładało mi się też prywatnie, bo wyszłam za mąż w tym roku. Warto było czekać tyle lat, chociaż 27 byłam nieszczęśliwa”, mówiła w kwietniu VIVIE.pl mama Joanny Krupy.

Na szczęście i dla taty gwiazdy TVN jest sporo miejsca i miłości w relacjach z najbliższymi. Asia Krupa zaprosiła Stevena Krupę na baby shower, który zorganizowała w Ameryce. Jak dziś wygląda ojciec jurorki Top model? Zobacz poniżej. 

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…