Baron
Fot. Instagram @alekbaron
Z ŻYCIA GWIAZD

Baron z Afromental pokazał swojego brata! Internautki są zgodne: „Wyjątkowo przystojni!”

Na urzekającym zdjęciu jest też tata muzyka!

Rafał Kowalski 25 czerwca 2019 11:59
Baron
Fot. Instagram @alekbaron

O Baronie z Afromental znacznie częściej, niż w kontekście artysty, pisze się ostatnio jako o chłopaku Julii Wieniawy. Nie wolno jednak zapominać, że 35-latek pochodzący z Wrocławia to przede wszystkim utalentowany gitarzysta, saksofonista i producent muzyczny. Co więcej, okazuje się, że zarówno brat, jak i ojciec gwiazdora, są związani z muzyką!

Tata i brat Barona z Afromental – czym się zajmują?

Z okazji Dnia Ojca na profilu instagramowym Aleksandra Milwiw-Barona pojawiło się zdjęcie, na którym muzyk pozuje wraz z tatą i bratem. Internautki zwróciły przede wszystkim na urodę wszystkich panów. „Wyjątkowo przystojni”, „Uśmiechy wszyscy takie same”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźli pod fotografią.

Równie ważny, co uroda, jest jednak dorobek zawodowy. I tu, wiele osób słuchających różnej muzyki, może kojarzyć, że tata Barona, Piotr Baron, jest uznanym saksofonistą i kompozytorem. Z okazji 30-lecia pracy na scenie, 58-latek odebrał Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Na koncie pana Piotra jest także Honorowa Odznaka Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Artystka prowadzi też autorską audycję w radioJAZZ.fm, a także pisze dla Jazz Forum.

Jeżeli z kolei kojarzycie twarz brata Barona, to spieszymy z podpowiedzią skąd dokładnie. Adam Milwiw-Baron także jest związany z muzyką. Na co dzień gra w zespole Pink Freud.

Może niedługo panowie stworzą coś razem? Bylibyśmy ciekawi efektu! A na razie zobaczcie ich wspólne, rodzinne zdjęcie. 

Baron, gitarzysta Afromental - kim jest, co robi
Fot. Instagram @alekbaron

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.