Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tak zmieniła się mama Agnieszki Włodarczyk. Pani Anna powala urodą!

Wspierała córkę w „Jak oni śpiewają?”. Aktorka opublikowała jej nowe zdjęcia

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2021 18:02
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Czternaście lat temu wspierała córkę w programie „Jak oni śpiewają”. Dziś Anna Stasiukiewicz z niecierpliwością oczekuje na narodziny wnuka lub wnuczki. Agnieszka Włodarczyk zamieściła w sieci zdjęcie z najbliższymi przy stole wielkanocnym. Internauci szeroko komentują urodę jej mamy! 

Święta wielkanocne Agnieszki Włodarczyk. Spędza je z najbliższą rodziną

Aktorka już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Co jakiś czas zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pokazuje ciążowy brzuszek i pozuje ze swoim partnerem, Robertem Karasiem. Agnieszka Włodarczyk wygląda kwitnąco i nie sposób nie zauważyć, że ciąża jej służy, co zgodnie przyznają wszyscy fani.

Sama zwierzyła się, że rozpiera ją energia i mimo pewnych dolegliwości, nie ma powodów do narzekania. Nie zmieniło tego nawet zakażenie koronawirusem, które przebiegało u gwiazdy dosyć łagodnie. Na szczęście udało się jej wyjść z niego obronną ręką.

Teraz Agnieszka Włodarczyk zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z rodziną przy świątecznym stole. „Spokojnego rodzinnego czasu”, podpisała fotografię. Przypomnijmy, że już wcześniej zapowiedziała, że w tym czasie wszyscy spotkają się u jej przyrodniego brata.

„A ja w tym roku świąt nie robię. Spotykamy się u mojego brata z mamą, każdy przynosi coś do jedzenia i tyle. Na spokojnie i na luzie. Zamówiłam ciasto ze śliwkami i makowca, a za chwilę zabiorę się za tort śledziowy”, zwierzyła się.

Na najnowszym zdjęciu oczy wszystkich zwrócone są na mamę aktorki!

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile przytyła w ciąży!

Kim jest mama Agnieszki Włodarczyk? Tak wygląda Anna Stasiukiewicz

Mimo że jej kariera zaczęła się od tytułowej roli w filmie „Sara”, na koncie ma m.in. udział w „Tańcu z gwiazdami”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy w „Azja Express”. W 2007 roku była jedną z gwiazd, które stanęły w szranki w pierwszej polskiej edycji „Jak oni śpiewają”. W finale, rozegranym 2. czerwca, uzyskała 65% wszystkich oddanych głosów i wygrała z Nataszą Urbańską. Moment ten oglądało 5 milionów widzów.

Agnieszka Włodarczyk, mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Warszawa, 14.04.2007 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Agnieszka Włodarczyk z mamą Anną Stasiukiewicz, Warszawa, plan programu „Jak oni śpiewają”, 14.04.2007 rok

W nagrodę podpisała kontrakt z wytwórnią My Music, dzięki czemu wydała maksi singiel z dwoma coverami. W krótkim czasie pokrył się on platyną. W tym samym roku na rynek trafił jej debiutancki krążek „Nie dla oka...”, promowany przez singiel „Zawsze byłam”. Także to wydawnictwo osiągnęło sukces, uzyskując status złotej płyty. Na planie programu „Jak oni śpiewają” córkę wspierała Anna Stasiukiewicz. Pojawiała się w każdym odcinku show, trzymając kciuki za Agnieszkę Włodarczyk. Widać było gołym okiem, że panie łączy wyjątkowa i silna więź.

Na opublikowanych przez aktorkę w Wielkanoc zdjęciach uwagę internautów przyciągnęła właśnie mama gwiazdy. Pani Anna w swojej stylizacji postawiła na czerwone dodatki, w tym sporych rozmiarów kolczyki i torebkę. Usta pomalowała natomiast szminką w tym samym kolorze. Przyznać trzeba, że dla mamy Agnieszki Włodarczyk czas się zatrzymał. Nadal zachwyca promiennym wyglądem i witalnością, podobnie jak 14 lat temu. Wiadomo więc, po kim aktorka odziedziczyła urodę!

Jej zdjęcia, opublikowane na Instastories gwiazdy, możesz zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Robert Karaś o początkach znajomości Agnieszką Włodarczyk! Jak się poznali?

Agnieszka Włodarczyk, mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, brat Agnieszki Włodarczyk, Warszawa, 02.06.2007 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Agnieszka Włodarczyk z mamą Anną Stasiukiewicz i bratem Robertem Stasiukiewiczem po finale „Jak oni śpiewają”, Warszawa, 02.06.2007 rok

Agnieszka Włodarczyk, mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Warszawa, 24.09.2015 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Włodarczyk z mamą Anną Stasiukiewicz, Warszawa, 24.09.2015 rok

Rodzina Agnieszki Włodarczyk: ojciec, brat

Rodzice Agnieszki Włodarczyk rozwiedli się, gdy miała zaledwie dwa latka. Ojciec aktorki był marynarzem. Przyszła gwiazda pozostała przy mamie, zaś pani Anna po raz drugi wyszła za mąż i urodziła syna Roberta, który jest młodszy od sławnej siostry o 10 lat. 

W życiu Agnieszka Włodarczyk przeprowadzała się kilka razy. Mieszkała m.in. w Ciechanowie, Poznaniu i Darłowie (w dzieciństwie). Natomiast od szóstego do osiemnastego roku życia wspólnie z matką, ojczymem oraz bratem mieszkała pod Warszawą. Z miastem tym związana jest do dziś...  

Agnieszka Włodarczyk, mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Wielkanoc 2021
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczyk

Agnieszka Włodarczyk, mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Wielkanoc 2021
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczyk

Tak wygląda obecnie mama Agnieszki Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Wielkanoc 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.