Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mają koronawirusa. „Latali na drugi koniec świata...”

Aktorka ujawniła, gdzie się zarazili

Ksenia Krasko 17 marca 2021 07:49
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Agnieszka Włodarczyk utrzymuje stały kontakt z obserwatorami na Instagramie, dzieląc się z nimi różnymi szczegółami ze swojego życia. Kilka tygodni temu przekazała fanom radosną nowinę o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, a teraz zasmuciła informacją, że jest zakażona koronawirusem. Jak wynika z opisu jej zdjęcia, ukochany aktorki – Robert Karaś – również przechodzi chorobę Covid-19.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mają koronawirusa

Agnieszka Włodarczyk nagrała wcześniej kilka InstaStories, z których wynikało, że już od jakiegoś czasu nie czuła się dobrze. Po wykryciu niektórych objawów stwierdziła, że powinna sprawdzić, czy nie jest zakażona koronawirusem. „Przez ten zatkany nos i złe samopoczucie postanowiłam zrobić test”, pisała. Zdecydował się na to również partner aktorki, triathlonista Robert Karaś. Wynik testów okazał się pozytywny.

Gwiazda filmu Sara poinformowała o tym na Instagramie, publikując zdjęcie z ukochanym i krótki komentarz: „Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie #covid #kwarantanna #izolacja”.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - jak się poznali?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaczęli spotykać się pod koniec 2019 roku, ale przez długi czas nie mówili o swoim związku. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się w sieci w zeszłe wakacje, a w styczniu tego roku poinformowali, że już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Wkrótce potem wrócili do Polski z Indonezji. „Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie, oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć”, mówiła aktorka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Agnieszka Włodarczyk w sesji dla magazynu VIVA!, 2016 rok

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.