Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa
DZIECI GWIAZD

Tak wyrosła córka Joanny Krupy! Asha wkrótce skończy dwa latka

Dziewczynka coraz bardziej przypomina znaną mamę

Damian Brillowski 12 października 2021 08:46
Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa prawie dwa lata temu została mamą córki Ashy. Modelka należy do tego grona matek, które nie ukrywają swoich pociech przed światem zewnętrznym. Gdy tylko nadarzy się okazja, pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani gwiazdy na bieżąco mogą obserwować jak malutka dorasta oraz jakie zmiany zachodzą w jej wyglądzie. Trzeba przyznać, że dziewczynka to wierna kopia ślicznej mamy. Zobacz, jak obecnie wygląda córka Joanny Krupy. 

Joanna Krupa chętnie pokazuje fanom swoją córkę Ashę

Joanna Krupa od 2018 roku jest szczęśliwą żoną przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Para póki co doczekała się jednego dziecka. 2 listopada 2019 roku na świat przyszła długo oczekiwana przez rodziców córka Asha Leigh. Dziecko jest oczkiem w głowie całej familii. Modelka robi wszystko, aby jak najwięcej czasu poświęcić dziecku. Wie, jak ważna jest obecność mamy w życiu maluszka. Krupa przy wychowywaniu pociechy zachowuje się w sposób niezwykle naturalny, nie gwiazdorzy i nadmiernie nie rozpieszcza, w efekcie Asha ma zapewnione zwyczajne i szczęśliwe dzieciństwo. 

Celebrytka od momentu narodzin dziecka, chętnie pokazuje je w internecie, dzięki temu fani gwiazdy mogą na bieżąco śledzić poczynania uroczej dziewczynki. Każda nowa fotografia lub filmik z udziałem Ashy, natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie obserwatorów i z miejsca staje się hitem sieci. Joanna często podpisuje zdjęcia córeczki: "Moja księżniczka", "Słoneczko mamusi", czy "Miłość mojego życia". Fani również nie szczędzą komplementów i z przyjemnością gratulują Krupie tak wspaniałej córki. 

Czytaj także: Joanna Krupa na niepublikowanych dotąd zdjęciach z córką. Tak wygląda dziś mała Asha!

Joanna Krupa wychowuje córkę Ashę według własnych zasad 

Jednak nie zawsze jest kolorowo. Zdarza się, że pewne zachowania modelki wprowadzają obserwatorów w konsternację. Tak było w przypadku wspólnego spaceru obu pań. Niewinny z pozoru spacer wywołał lawinę komentarzy sugerujących, że Krupa źle prowadzi swoje dziecko. Wszystko przez to, że podczas spaceru celebrytka wyposażyła Ashę w szelki, określane przez niektórych smyczą. Jak tłumaczyła to później modelka, takie rozwiązanie miało zapewnić dziewczynce bezpieczeństwo w momencie niespodziewanego upadku na ziemię. 

„Jestem matką, która chroni z każdej strony swoje dziecko. Zrobię wszystko, żeby moja córeczka była bezpieczna. Przy ulicy jestem pewna, że nie wpadnie pod auto, a jeśli się potknie, to szybko mogę zareagować. Dzięki temu jestem pewna, że dziecko nie ucieknie, nic się nie stanie, bo nie zawsze dziecko chce chodzić za rączkę albo w wózku. Wiem, że jestem niesamowitą matką. Będę robić i wychowywać moje dziecko, jak ja chce”, tłumaczyła Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Prowadząca „Top Model” już nie raz udowodniła, że jest odpowiedzialną mamą, zaś szczęście i bezpieczeństwo córki jest dla niej najważniejsze. Wychowuje dziecko według własnych zasad i stara się nie przejmować uszczypliwościami komentujących, które w rzeczywistości stanowią niewielki odsetek w porównaniu z ogromną pulą ciepłych komentarzy. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia dwuletniej Ashy można dojść do wniosku, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Córeczka swoim wyglądem coraz bardziej przypomina sławną mamę. Blond włosy, wielkie oczy, delikatna cera i szeroki uśmiech to znak rozpoznawczy zarówno mamy jak i córki. Bardzo możliwe, że w przyszłości dziewczynka zrobi równie spektakularną karierę w modelingu i w świecie telewizji jak jej rodzicielka. Na pewno będzie mogła liczyć na wsparcie kochającej mamy. Fanom, póki co pozostaje patrzeć, jak mała Asha z każdym dniem staje coraz bardziej dojrzalsza, piękniejsza i samodzielna.  

Czytaj także: Córeczka Joanny Krupy podbija Instagram! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.