Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa
z żYCIA GWIAZD

Joanna Krupa na niepublikowanych dotąd zdjęciach z córką. Tak wygląda dziś mała Asha!

Nie ma wątpliwości, że Asha odziedziczyła urodę po mamie!

Gabriela Czernecka 10 maja 2021 13:46
Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa

W USA Dzień Matki świętowany jest wcześniej niż w Polsce, bo 9 maja. Z tej okazji Joanna Krupa podzieliła się z internautami serią niepublikowanych wcześniej zdjęć ze swoją jedyną córeczką, Ashą Leigh. Te fotografie rozczulą Wasze serca! 

Joanna Krupa z córeczką na Instagramie

Joanna Krupa z niecierpliwością oczekiwała na moment, kiedy po raz pierwszy zostanie mamą. „Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, mówiła przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

ZobaczJoanna Krupa w poruszających słowach opowiedziała o córeczce. Jaka jest mała Asha?

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Gdy na świecie pojawiła się Asha-Leigh szybko stała się całym światem dumnej mamy. W życiu Joanny Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa, wiele się zmieniło, a każda chwila spędzana wspólnie jest wyjątkowa. „Ona na pierwszym miejscu jest teraz mamą, a dopiero na drugim atrakcyjną kobietą”, mówił o Joannie Krupie Michał Piróg w wywiadzie dla Party

Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa

Jak wygląda córka Joanny Krupy?

I rzeczywiście, modelka w pełni poświęca się macierzyństwu i chętnie publikuje na Instagramie urocze zdjęcia swojej pociechy. Fani Joanny Krupy nie mają wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. ,,Moją ulubioną częścią dnia jest moment, gdy budzi się cała roześmiana i wtedy ją całuję, dopóki nie spojrzy na tatę w poszukiwaniu pomocy", napisała pod jednym ze zdjęć z córeczką Joanna Krupa

Zobacz także„Próbuję być twarda i ciężko pracuję, jak mama”. Jaką mamą jest Joanna Krupa?

Dziś Joanna Krupa jest spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i mamą, która nie ukrywa, że narodziny Ashy w 2019 roku zmieniły jej życie. „Jest kochanym dzieckiem, bardzo mądra, pozytywna dziewczynka. Miłość mojego życia. (…) Cieszę się, że czekałam troszkę z macierzyństwem, osiągnęłam to, co chciałam, zrobiłam, co chciałam i teraz wiem, że nawet czy byłaby praca czy nie, to moja córeczka jest najważniejsza”, wyznała w rozmowie z JastrząbPost.

Joanna Krupa córka
Fot. Instagram @joannakrupa

Dzień Matki: Joanna Krupa z córką na Instagramie

Z kolei w rozmowie z Michałem Dziedzicem dla Pudelek.pl dodała, że chciałaby, aby jej córeczka wyrosła na dobrą i wartościową osobę: „Chcę, żeby nie była osobą, która patrzy na rzeczy materialne, tylko żeby kochała zwierzęta, kochała ludzi, miała szacunek do życia, do dolara, do złotówki. Ja nie urodziłam się w bogatej rodzinie i dziękuję za to Bogu, zrobiło mnie to mocną kobietą, sprawiło, że mam grubą skórę, dzięki temu, że o wszystko musiałam walczyć, mam też super wspierających rodziców i mam nadzieję, że to swojej córce przekaże. Być może kiedyś zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych i zrobi dużo dobrego dla ludzi i zwierząt”, wyznała.

Zobacz takżeLewandowska, Rosati, Ibisz... Gwiazdy pokazały wzruszającezdjęcia ze swoimi mamami!

Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest wcześniej niż w Polsce, bo 9 maja, Joanna Krupa podzieliła się z internautami na Instagramie serią niepublikowanych dotąd zdjęć z córeczką. „Jesteś najwspanialszym prezentem w moim życiu Asha. Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich niesamowitych mam”, podpisała wspólne zdjęcia. Warto dodać, że modelka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii macierzyństwa. Chciałaby, żeby jej córeczka doczekała się rodzeństwa: „Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą”, komentowała w wywiadzie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa dodała także zdjęcie ze swoją mamą, Jolantą: „Szczęśliwego Dnia Matki dla tej niesamowitej istoty ludzkiej. Każdego dnia dziękuję Bogu, że pobłogosławił mnie taką mama jaką Ty jesteś. Kocham Cię”, napisała modelka.

Pozostaje nam życzyć Joannie Krupie, by jej marzenie o kolejnym dziecku spełniło się, a tymczasem zobaczcie jej poruszające zdjęcia z córeczką!  

Joanna Krupa córka Asha
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa Asha Leigh
Fot. Instagram @joannakrupa

Szukasz idealnych ubranek na wiosnę dla swojej córeczki? Zainspiruj się Joanną Krupą i jej córeczką Ashą!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.