Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa obchodzi dzisiaj urodziny! Jak macierzyństwo zmieniło jej stosunek do wyglądu?

Tajemnicę modelki zdradził Michał Piróg

Rafał Kowalski 23 kwietnia 2021 14:31
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Czy wiecie, że Joanna Krupa obchodzi dzisiaj urodziny? Kończy 42 lata, aż trudno w to uwierzyć! Modelka i prezenterka od lat marzyła o tym, aby zostać mamą. Pragnienie gwiazdy spełniło się pod koniec 2019 roku, kiedy urodziła córeczkę. Mała Asha była i nadal jest oczkiem w głowie gwiazdy TVN, a jej temat ciągle przewija się podczas trwających nagrań nowych odcinków Top Model. Czy Joannę Krupę zmieniło macierzyństwo?

Joanna Krupa a urodzenie córki

Jakiś czas temu zapytaliśmy Michała Piróga o to jak Joanna Krupa zmieniła się po ciąży. Na powyższe pytanie odpowiedział. „Ani trochę. W pewnym sensie można powiedzieć, że mamą była już podczas nagrywania poprzedniej edycji „Top Model”, w zeszłym roku, bo była wtedy w zaawansowanej ciąży. Jest cały czas tą samą Aśką”, powiedział Party kolega gwiazdy, ale po chwili dodał coś jeszcze…

Okazuje się, że jest jeden szczegół zmiany charakteru Asi Krupy, który nie umknął jego uwadze. Co dokładnie? Otóż gwiazda nie przykłada już takiej uwagi do perfekcyjnego prezentowania się. „Może tylko ma luźniejszy stosunek do tego, jak wygląda. Bo ona na pierwszym miejscu jest teraz mamą, a dopiero na drugim atrakcyjną kobietą”, mówił Michał Piróg dla Party. Współprowadzący show TVN nie widział jeszcze małej Ashy na żywo, bo ze względu na pandemię, dziewczynka nie odwiedza sławnej mamy na planie programu. Michał Piróg planuje już jednak pierwsze odwiedziny…

Przypomnijmy, że Joanna Krupa, choć zawsze wyglądała pięknie, to po ciąży planowała swoją metamorfozę. „Przytyłam 11-12 kilogramów”, opowiadała w Dzień Dobry TVN modelka i zaznaczała, że z pomocą męża, trenerki, masaży i odpowiedniej diety powoli dochodzi do wagi sprzed ciąży.

Będziecie śledzić nowe odcinki Top Model z udziałem młodej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.