Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Macierzyństwo mocno zmieniło podejście Joanny Krupy do... swojego wyglądu!

Tajemnicę modelki zdradził Michał Piróg

Rafał Kowalski 18 sierpnia 2020 07:05
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa od lat marzyła o tym, by zostać mamą. Pragnienie gwiazdy spełniło się pod koniec 2019 roku, kiedy to żona Douglasa Nunesa urodziła córeczkę. Mała Asha jest oczkiem w głowie gwiazdy TVN a jej temat ciągle przewija się podczas trwających nagrań nowych odcinków Top Model. Czy Joannę Krupę zmieniło macierzyństwo?

Joanna Krupa a urodzenie córki

Na powyższe pytanie odpowiedział Michał Piróg. „Ani trochę. W pewnym sensie można powiedzieć, że mamą była już podczas nagrywania poprzedniej edycji „Top Model”, w zeszłym roku, bo była wtedy w zaawansowanej ciąży. Jest cały czas tą samą Aśką”, powiedział Party kolega gwiazdy, ale po chwili dodał coś jeszcze…

Okazuje się, że jest jeden szczegół zmiany charakteru Asi Krupy, który nie umknął jego uwadze. Co dokładnie? Otóż gwiazda nie przykłada już takiej uwagi do perfekcyjnego prezentowania się. „Może tylko ma luźniejszy stosunek do tego, jak wygląda. Bo ona na pierwszym miejscu jest teraz mamą, a dopiero na drugim atrakcyjną kobietą”, mówił Michał Piróg dla Party. Współprowadzący show TVN nie widział jeszcze małej Ashy na żywo, bo ze względu na pandemię, dziewczynka nie odwiedza sławnej mamy na planie programu. Michał Piróg planuje już jednak pierwsze odwiedziny…

Przypomnijmy, że Joanna Krupa, choć zawsze wyglądała pięknie, to po ciąży planowała swoją metamorfozę. „Przytyłam 11-12 kilogramów”, opowiadała w Dzień Dobry TVN modelka i zaznaczała, że z pomocą męża, trenerki, masaży i odpowiedniej diety powoli dochodzi do wagi sprzed ciąży.

Będziecie śledzić nowe odcinki Top Model z udziałem młodej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?