corka joanny krupy jezdzi na mopie
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Joanny Krupy podbija Instagram! 

Zabawy Ashy hitem internetu

Aleksandra Andrzejak 7 lutego 2021 09:44
corka joanny krupy jezdzi na mopie
Fot. Instagram

Jesienią 2019 roku, w Los Angeles na świat przyszła Asha Leigh Nunes – pierwsza córka Joanny Krupy i amerykańskiego przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Internauci uwielbiają oglądać dziewczynkę na Instagramie modelki. W ideo, na którym mała Asha bawi się jeżdżąc na... mopie, to hit internetu!

Córka Joanny Krupy na Instagramie

Asha podbija serca internautów poprzez profil na Instagramie swojej mamy. Joanna chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa i wspólnymi chwilami z córką ze swoimi obserwatorami. Fani podpatrują jak Asha rośnie, rozwija się… a nawet uczy języka polskiego. Jednak dopiero ostatnie publikacje sprawiły, że zachwytów nie ma końca.

Asha Krupa, ale wyrosła

Modelka opublikowała zdjęcia, na których bawi się z córką. Uśmiechy nie schodzą z ich twarzy, a Asha rozczula fanów, którzy nie dowierzają, że dziewczynka już tak urosła.

Ostatni rok pokazał mi jak cenne są chwile w domu spędzone z najbliższymi. W tym roku to również będzie dla mnie priority. A mój mały skarb już na pewno zadba o to, by te chwile były pełne zabawy i radości. - napisała Joanna na swoim Instagramie.

Córka Joanny Krupy bawi się z babcią

Video na którym Asha bawi się z mamą Joanny, Jolantą, jest dowodem na to, że babcia dziewczynki dobrze wie, jak bawić się z wnuczką, a dobra zabawa wcale nie zależy od posiadania zabawek. Na filmie dziewczynka jeździ na... mopie!

Zabawki nie trzeba jak jest babcia – komentuje modelka

Zabawa zachwyciła nie tylko obserwatorów, ale także inne gwiazdy. Miłe komentarze pod filmem zostawiły między innymi: Weronika Rosati, Magdalena Steczkowska czy Joanna Jabłczyńska. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.