corka joanny krupy jezdzi na mopie
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Joanny Krupy podbija Instagram! 

Zabawy Ashy hitem internetu

Aleksandra Andrzejak 7 lutego 2021 09:44
corka joanny krupy jezdzi na mopie
Fot. Instagram

Jesienią 2019 roku, w Los Angeles na świat przyszła Asha Leigh Nunes – pierwsza córka Joanny Krupy i amerykańskiego przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Internauci uwielbiają oglądać dziewczynkę na Instagramie modelki. W ideo, na którym mała Asha bawi się jeżdżąc na... mopie, to hit internetu!

Córka Joanny Krupy na Instagramie

Asha podbija serca internautów poprzez profil na Instagramie swojej mamy. Joanna chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa i wspólnymi chwilami z córką ze swoimi obserwatorami. Fani podpatrują jak Asha rośnie, rozwija się… a nawet uczy języka polskiego. Jednak dopiero ostatnie publikacje sprawiły, że zachwytów nie ma końca.

Asha Krupa, ale wyrosła

Modelka opublikowała zdjęcia, na których bawi się z córką. Uśmiechy nie schodzą z ich twarzy, a Asha rozczula fanów, którzy nie dowierzają, że dziewczynka już tak urosła.

Ostatni rok pokazał mi jak cenne są chwile w domu spędzone z najbliższymi. W tym roku to również będzie dla mnie priority. A mój mały skarb już na pewno zadba o to, by te chwile były pełne zabawy i radości. - napisała Joanna na swoim Instagramie.

Córka Joanny Krupy bawi się z babcią

Video na którym Asha bawi się z mamą Joanny, Jolantą, jest dowodem na to, że babcia dziewczynki dobrze wie, jak bawić się z wnuczką, a dobra zabawa wcale nie zależy od posiadania zabawek. Na filmie dziewczynka jeździ na... mopie!

Zabawki nie trzeba jak jest babcia – komentuje modelka

Zabawa zachwyciła nie tylko obserwatorów, ale także inne gwiazdy. Miłe komentarze pod filmem zostawiły między innymi: Weronika Rosati, Magdalena Steczkowska czy Joanna Jabłczyńska. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.