Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
z ŻYCIA GWIAZD

Tak ma na imię syn Idy Nowakowskiej. Nietypowy wybów tancerki

Co oznacza imie synka Idy Nowakowskiej?

Gabriela Czernecka 13 września 2021 09:55
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Wraz z mężem Jackiem Herndonem powitali na świecie synka. Para zdecydowała się początkowo nie ujawniać imienia dziecka. Teraz wyjawili je w wywiadzie z Party. Poznajcie szczegóły.

Tak ma na imię syn Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska i Jack Herndon od kilku miesięcy mają okazję spełniać się w nowej roli. Para powitała na świecie syna. Od tamtej pory Ida Nowakowska chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem i co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia swojego synka. Już jakiś czas temu zdecydowała jednak, że nie ujawni od razu jego imienia. W wywiadzie z JastrząbPost ujawniła, że prawdopodobnie wyjawi je po chrzcinach: „To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces. Chrzciny już niebawem, właśnie to wszystko planujemy, ale jeszcze nie mamy określonego terminu”, powiedziała wówczas.

Zobacz: Ida Nowakowska pokazała twarz synka. Do kogo jest podobny? 

Teraz Ida Nowakowska ujawniła, że synek został już ochrzczony. Wraz z mężem Ida Nowakowska dała mu imiona Maksymilian Marek, choć para zwraca się do niego Max Marek. Skąd taki wybór imienia? Para zdecydowała się na nie po wizycie w klasztorze świętego Maksymiliana Kolbego w Niepokalanowie: „To było dla nas wszystkich niezwykle wzniosłe i ważne wydarzenie. Potem pojechaliśmy do Niepokalanowa i tam spędziliśmy cudowny dzień”, powiedziała. Drugie imię to z kolei hołd w stronę taty Idy Nowakowskiej: „Drugie imię jest po moim ukochanym tacie”, wyjawiła.

Imie synka Idy Nowakowskiej - znaczenie imion

Jak podaje księga imion, imię Maksymilian to imię pochodzenia łacińskiego. Osoby z takim imieniem są czułe, zaborcze, mają nosa do interesów, ale też bogatą wyobraźnię. Są waleczne, ambitne i chętnie pomagają innym, ale nie uznają kompromisów. Z kolei imię Marek pochodzi od imienia boga wojny Marsa i oznacza wielkiego wojownika. Osoby, które noszą to imię są wesołe i lojalne, ale nie lubią przegrywać. Jak Wam się podoba wybór tancerki?  

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.